Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Twoje dane osobowe i ich ochrona (RODO)

Twoje dane osobowe i ich ochrona (RODO)

25 maja 2018 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (zwane: RODO).

Chcielibyśmy Cię poinformować, że odpowiednio dostosowaliśmy naszą Politykę Prywatności. Zapoznaj się z nią, ponieważ zawiera ona dokładne informacje dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych i ich ochrony, jeśli jesteś klientem Verbono lub np. subskrybujesz nasz Newsletter.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje z naszej Polityki Prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Verbono z siedzibą we Wrocławiu: ul. Kazimierza Wielkiego 27, 50-077 Wrocław. Możesz się z nami kontaktować mailowo na adres: kontakt@verbono.pl lub korzystając z formularza kontaktowego.

Informacja dotycząca celów przetwarzania Twoich danych osobowych.
Twoje dane osobowe mogą być przez nas przetwarzane:

– w celu wykonywania umów, które z Tobą zawieramy lub realizowania Twoich zamówień; podstawa prawna to niezbędność do wykonania umowy; brak podania danych uniemożliwia zawarcie umowy i zrealizowanie zamówienia,
– w celach statystycznych i dla analizy biznesowej naszej działalności, w celu dochodzenia ewentualnych roszczeń oraz w celu zapewnienia bezpieczeństwa informatycznego naszych systemów; podstawa prawna: nasz prawnie uzasadniony interes,
– w celach marketingowych, między innymi w celu marketingu oferowanych przez nas usług i produktów, w tym zgoda na otrzymywanie informacji handlowej; podstawa prawna: zgoda użytkownika. W przypadku udzielenia zgody marketingowej, możesz ją w każdej chwili wycofać. Nie wywrze to jednak wpływu na przetwarzanie danych dokonane przed cofnięciem Twojej zgody.

Okres przetwarzania danych osobowych.
Twoje dane będą przetwarzane tak długo, jak długo istnieje podstawa do ich przetwarzania:

– w przypadku przetwarzania danych w celu realizacji umowy (np. zrealizowania zamówienia) – przez okres realizowania umowy (realizowania zamówienia),
– w przypadku przetwarzania danych dla realizacji naszych uzasadnionych interesów – w czasie istnienia tego uzasadnionego interesu,
– w przypadku przetwarzania danych na podstawie Twojej zgody – do momentu jej cofnięcia.

Prawa dotyczące przetwarzania danych osobowych.
Przysługuje Ci szereg praw: prawo dostępu do Twoich danych osobowych, prawo do żądania ich sprostowania/zmiany, usunięcia, czy przeniesienia. Posiadasz również prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, jak również prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych. Masz też prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych. Więcej o sposobie realizacji swoich praw przeczytasz w Polityce Prywatności.

Profilowanie.
Twoje dane osobowe nie będą profilowane.

Przekazywanie danych osobowych.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane zasadniczo tylko przez nas. Może się zdarzyć, że powierzymy przetwarzanie Twoich danych podmiotom trzecim na podstawie umowy (np. firmie kurierskiej, biuru księgowemu, firmie IT / hostingowej). Takie powierzenie nie uprawnia odbiorcy do dowolnego korzystania z tych danych. Odbiorca będzie korzystał z nich tylko w celach przez nas ustalonych i zgodnie z obowiązującym prawem. Dane mogą być również przekazywane organom publicznym, o ile są one do tego upoważnione w świetle obowiązujących przepisów prawa i jeśli przedstawią one odpowiednie żądanie. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego poza obszarem EOG lub organizacji międzynarodowej.

Jeśli chcesz wycofać wszystkie zgody marketingowe, których nam dotychczas udzieliłeś, skontaktuj się z nami: kontakt@verbono.pl.

Skontaktuj się z nami również (kontakt@verbono.pl), jeśli chcesz uzyskać dodatkowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych lub chcesz skorzystać z prawa zmiany swoich danych, ograniczenia ich przetwarzania lub z „prawa do bycia zapomnianym”.

Dyplomowana lingwistka i trener, filolog, doświadczony lektor i tłumacz języka angielskiego, niderlandzkiego i niemieckiego. Założycielka studia językowego Verbono.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*