Angielski, niderlandzki i niemiecki: intensywnie w mikro-grupie + kursy indywidualne + trening uczenia się + tłumaczenia

Kursy językowe w Verbono

Chcesz mówić po angielsku, niderlandzku czy niemiecku?

Kto powiedział, że nauka języka obcego musi być trudna, żmudna i do tego koniecznie nudna? Kto powiedział, że musisz uczyć się języka 3 lata, zanim wydukasz dwa zdania o sobie?

Z Verbono możesz uczyć się mądrze, intensywnie i z pomocą nowoczesnych metod nauczania dopasowanych do Twoich osobistych preferencji i potrzeb. W takim systemie możesz więc oczekiwać realnych, szybszych postępów w nauce i swobodnego porozumiewania się na poziomie komunikatywnym już po kilku miesiącach intensywnej nauki. Zanim jednak pójdziemy dalej, ustalmy jedno: w przypadku nauki języków nie ma „cudownych środków” – nie możesz „pójść na skróty”, nie możesz się „obijać” i liczyć na to, że język sam magicznie „zagnieździ” się w Twojej głowie. To nie działa. Chcesz mieć efekty? Musisz się wysilić i zawalczyć o swoje rezultaty. Ale tym razem wysilasz się sensownie, mądrze. Inwestujesz swój czas i swoją pracę: uczysz się z nami intensywnie (czyli częściej, ale przez krótszy okres czasu niż w standardowej szkole językowej), uczysz się uczyć (trening uczenia się z Verbono) i od pierwszego dnia kursu ćwiczysz nowe umiejętności językowe w PRAKTYCE. Mówisz od pierwszego dnia. Płynnie, bez żadnych błędów? No jasne, że nie. Na wszystko przyjdzie czas, ale najważniejsze, że z nami nie odkładasz mówienia po angielsku czy niderlandzku na tzw. „święte nigdy”.

Zapisz się na kurs

Nauka języka z Verbono to odkrywanie „nieznanego lądu”, budzenie ciekawości językowej i kreatywna zabawa. Uczysz się języka i jednocześnie świetnie się przy tym bawisz, rozmawiasz o tym, co naprawdę Cię interesuje. Zapomnij o nudnych, schematycznych lekcjach z podręcznikiem! Z nami zmieniasz swój stosunek do nauki języka; ba, do nauki w ogóle! To nasz cel.

Dzięki stosowanej przez nas neurodydaktyce uczysz się w sposób przyjazny dla Twojego mózgu – w sposób jak najbardziej dopasowany do Ciebie. I zaczynasz lubić tę naukę. Stopniowo zamiast „muszę się uczyć języka” mówisz „chcę się uczyć”. Przełamujesz swoje bariery i znika strach przed popełnieniem błędu. Wtedy dopiero zaczynasz chłonąć wiedzę i wykorzystywać ją w praktyce: mówisz bez zahamowań i do tego poprawnie.

Którą formę nauki języka wybierasz?

W naszej ofercie znajdziesz takie oto rodzaje intensywnych kursów języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego:

1

Kursy indywidualne

Dostępne we Wrocławiu lub przez komunikator Skype:

 • Indywidualny Trening Językowy (ITJ)
 • Indywidualny Coaching Językowy (ICJ)

.

Intensywne, zindywidualizowane kursy, które pozwolą Ci osiągnąć najszybsze rezultaty. Możesz uczyć się w naszym studiu językowym we Wrocławiu, bądź też wygodnie, przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie. Tryb i częstotliwość zajęć dopasujemy do Ciebie.

2

Kursy intensywne w grupach

Intensywne kursy językowe dostępne wyłącznie we Wrocławiu:

 • Intensywny Kurs Weekendowy (IKW) = Weekendowe Zanurzenie (sobota + niedziela, 20 godzin zajęć w jeden weekend) – ze względu na intensywność nauki nazywamy ten kurs również „Ekspres Weekend”; to najbardziej kompaktowe szkolenia, przeprowadzane na zasadzie interaktywnych warsztatów językowych w małej grupie (od 4 do 6 osób), z naciskiem na praktyczną naukę; wariant bardziej ekonomiczny i kompaktowy niż IKM.
 • Intensywny Kurs Miesięczny (IKM) – 40 godzin zajęć w miesiąc, semestr nauki w ciągu miesiąca; zajęcia 5 razy w tygodniu po 90 minut; ekskluzywne mikro-grupy (zaledwie 3 lub 4 osoby w grupie), najwyższy komfort nauki i gwarantowane indywidualne podejście lektora; wariant bardziej ekskluzywny i holistyczny niż IKW.

.

Są to intensywne kursy językowe wyłącznie dla dorosłych, prowadzone w najmniejszych grupach we Wrocławiu. Dzięki temu uczysz się szybciej i osiągasz trwalsze rezultaty niż w standardowej szkole językowej. W Verbono trener ma dla Ciebie czas w czasie zajęć i poza nimi. Bo dla nas liczysz się Ty i Twoje indywidualne potrzeby i cele. Zobaczysz, że zrealizujemy je nie tylko w ramach kursu indywidualnego, ale też tego w grupie. Tak, to możliwe. Sprawdź sam.

Kursy języka angielskiego

Flaga Wielka Brytania

 • Kursy języka angielskiego ogólnego: poziomy dla początkujących, tzw. „wiecznie początkujących”, średnio- i zaawansowanych
 • Kursy egzaminacyjne: przygotowanie do certyfikatu FCE, CAE, CPE
 • Kursy języka angielskiego profesjonalnego

Zobacz kursy języka angielskiego profesjonalnego

 1. Business English (angielski w biznesie)
 2. Executive English: angielski dla managerów/menedżerów
 3. Angielski w marketingu, reklamie i PR
 4. Angielski dla specjalistów HR
 5. Angielski w psychologii
 6. Medical English (angielski dla sektora medycznego)
 7. Angielski dla dietetyków

Kursy języka niderlandzkiego

Flaga Holandia

 • Kurs języka niderlandzkiego dla początkujących
 • Niderlandzki – poziom A2 (czyli „początki z plusem”)
 • Niderlandzki dla średnio-zaawansowanych (poziom B1)
 • Niderlandzki dla średnio-zaawansowanych „z plusem” (poziom B2)

Kursy języka niemieckiego

Flaga Niemcy

 • Kurs języka niemieckiego dla początkujących
 • Niemiecki – poziom A2 (czyli „początki z plusem”)
 • Niemiecki dla średnio-zaawansowanych (poziom B1)
 • Niemiecki dla średnio-zaawansowanych „z plusem” (poziom B2)

Zobacz, które kursy językowe rozpoczynają się wkrótce

Poznaj opinie naszych kursantów

 • Uczęszczałem na miesięczny kurs jęz. niderlandzkiego i jestem bardzo zadowolony z efektów. Zajęcia z Emilią to zarówno efektywna nauka jak i świetna zabawa z językiem. Wszystkie informacje przekazywane są w sposób bardzo zrozumiały i przejrzysty. Wszystkim gorąco polecam i życzę sukcesów w nauce niderlandzkiego. VEEL SUCCES!
  Jakub Żuchajuczy się języka niderlandzkiego
 • Do Emilii trafiłam ponad 2 lata temu szukając w necie szkoły językowej we Wrocławiu. Zdecydowałam się na zajęcia indywidualne z języka angielskiego. Teraz mogę napisać że to był świetny wybór i jestem wdzięczna losowi że w gąszczu licznych szkół językowych i lektorów trafiłam właśnie tutaj. Emilia jest lektorem z powołania co przejawia się w jej podejściu i przygotowaniu do zajęć, zaangażowaniu w lekcje, troskę o kursanta, o to żeby dobrze się czuł w jej kameralnym studio i żeby jak najwięcej wyniósł z zajęć czerpiąc przy tym maksimum satysfakcji przy minimum stresu i odczuciu skrępowania. Tutaj naprawdę można przełamać lęk przed mówieniem w języku obcym. Przy tym Emila jako nauczyciel nie narzuca sposobu prowadzenia zajęć na siłę, obserwuje i wsłuchuje się w nastroje kursanta a to jest bardzo ważne, bo wpływa na dobrą atmosferę zajęć i powoduje że lekcje nie są nudne. Można powiedzieć że lekcje są jakby "skrojone na miarę" dla kursanta. Ja bardzo miło wspominam wspólne zajęcia językowe w "terenie". To też bardzo (jak dla mnie) nowatorski sposób podejścia do przełamywania wstydu i oswajania się z językiem obcym poza swoją "safe zone" o której usłyszycie na zajęciach. Poza tym Emila jest wspaniałą, ciepłą osobą starającą się zmotywować i zarazić swoją pasją do języka i nie tylko. Potrafi również zmotywować do działania na polu nie tyko "językowym" ale również życiowym. Studio Językowe Verbono we Wrocławiu i zajęcia z Emilią to najlepszy adres pod jaki można trafić jeśli poważnie myślimy o nauce języka obcego, a przy okazji możemy coś nowego odkryć o sobie.
  Magdalena Kaźmierczakuczy się języka angielskiego
 • W związku z planem wyjazdu na stałe do Holandii, zapisałam się na kurs niderlandzkiego od podstaw. To był strzał w dziesiątkę, zważywszy na to, że samodzielna nauka wymowy i gramatyki nie należy do łatwych. Prowadząca, oprócz tego, że jest profesjonalistką, posiada ogromną wiedzę, którą potrafi przekazać, jest również niesamowicie sympatyczną osobą. Atmosfera kursu jest bezstresowa, a wszyscy się uśmiechają, nawet kiedy trzeba wydusić z siebie nie tak trywialne holenderskie "łamacze językowe". Dodatkowo nauka zaowocowała nowymi znajomościami. Żałuję jedynie tego, że nie zapisałam się na kurs jeszcze w poprzednim semestrze. Gdyby nie fakt, że wyjazd za pasem, na pewno kontynuowałabym naukę u Emilki.
  Aleksandra Wojciechowskauczy się języka niderlandzkiego
 • Kurs w szkole nauki Verbono oceniam w skali 10/10 na mocną 9. Spełnił wszystkie moje oczekiwania a szczególnie na plus zasługuje prowadząca zajęcia Emilia, która swoją energią i pozytywnym podejściem zawsze potrafiła mnie i grupę zarazić do nauki jezyka holenderskiego. Nawet po ciężkim dniu w pracy. Podczas kursu zgromadziłem dużo materiałów, które na pewno pomogą mi w przyszłości przypomnieć sobie np. gramatyczne zawiłości tego języka. Szczerze polecam tę szkołę.
  Piotr Szutkauczy się języka niderlandzkiego
 • Jestem bardzo zadowolona z kursu, zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze a także w kameralnym gronie (moja grupa liczyła 3 osoby). W razie nieobecności materiały zawsze były mi przesyłane, więc z łatwością mogłam nadrobić zaległości. Z przyjemnością uczęszczałam na lekcje języka niderlandzkiego i każdemu gorąco polecam szkołę Verbono.
  Natalia Domowiczuczy się języka niderlandzkiego
 • Kurs (weekendowy) ok: w krótkim czasie i w dużej pigułce zarówno mega zabawa jak i super nauka.
  Anna KopećIntensywny Kurs Weekendowy języka niderlandzkiego od podstaw

Co zyskasz ucząc się języka z nami

 • Dbamy o Twój komfort i dlatego tworzymy najmniejsze grupy we Wrocławiu (tylko 3 lub 4 osoby w grupie, tzw. mikro-grupy). Dla Ciebie oznacza to kameralną atmosferę, szybsze postępy w nauce, możliwość aktywnego udziału w zajęciach, lepsze interakcje z innymi kursantami i dobrą zabawę!
 • Dbając o wysoką jakość nauczania zdecydowaliśmy się na wąską specjalizację językową: angielski, niemiecki i niderlandzki / „holenderski”. Dzięki temu stworzyliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę kursów w zakresie tych trzech języków germańskich.
 • Możesz wybrać naukę w mikro-grupie: kursy intensywne o tematyce ogólnej, maturalne, egzaminacyjne (m.in. FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC, CNaVT), profesjonalne (kursy biznesowe, medyczne, dla managerów), weekendowe, konwersacyjne, wakacyjne oraz indywidualny trening lub coaching językowy (zajęcia one-on-one, podczas których nauczysz się nie tylko języka, ale też nauczysz się skutecznie uczyć i realizować swój potencjał).
 • Zajęcia prowadzą kompetentni lektorzy (tylko dyplomowani lingwiści!), którzy potrafią zmotywować każdego ucznia z osobna i stworzyć optymalną dynamikę grupy.
 • Posługujemy się autorską, innowacyjną, ale sprawdzoną i wciąż udoskonaloną metodą nauczania: Brain Stimulating Blend (BSB), opartą o badania naukowe neuroscience. Dzięki niej nasi uczniowie szybko przełamują bariery językowe, robią mierzalne postępy w nauce, zaczynają mówić i robią to poprawnie.
 • Programy nauczania i poziomy grup są zgodne z wytycznymi Rady Europy (Common European Framework).
 • U nas zajęcia indywidualne nie przepadają. Możesz odrobić lekcję, na którą nie mogłeś przyjść.
 • Możesz korzystać z pakietu bezpłatnych zajęć dodatkowych: konwersacje, konsultacje leksykalno-gramatyczne, wieczory filmowe, gry integracyjne (dotyczy kursów języka angielskiego).
 • Masz dostęp do artykułów o nauce języka, dodatkowych ćwiczeń gramatyczno-leksykalnych i pozytywnej porcji motywacji na blogu językowym Verbono oraz na profilu Verbono na Facebooku i na naszym kanale na YouTube.
 • Jesteś w stałym kontakcie z lektorem – twarzą w twarz i online.
 • Gwarantujemy doskonałe przygotowanie metodyczne naszych lektorów (stała opieka dyplomowanego metodyka) i skuteczność nauczania w ramach naszych kursów intensywnych.
 • Zależy nam na Twoich postępach, dlatego prowadzimy wyłącznie intensywne kursy językowe: te w małych grupach i te indywidualne (Indywidualny Trening Językowy z Verbono).

Z Verbono nauczysz się języka obcego w każdym wieku

Prowadzimy intensywne kursy językowe dla dorosłych, którzy szanują swój czas, wymagają trwałych efektów nauki i poszukują innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych.

Specjalizujemy się w nauczaniu języka niderlandzkiego, niemieckiego oraz angielskiego z naciskiem na Business English (nauka języka angielskiego w biznesie) oraz przygotowanie do certyfikatów FCE i CAE.

Mocnym punktem naszej oferty są kursy języka angielskiego od podstaw dla osób z grupy „50+”. W szkole, podczas studiów czy w pracy nie miałeś jeszcze kontaktu z angielskim, ale teraz czujesz, że nadszedł czas na naukę? Czujesz się niekomfortowo, ucząc się w grupie z 15-latkami czy studentami? W naszym studiu językowym możesz uczyć się języka w towarzystwie Twoich rówieśników. Odpowiednio dobrane metody nauczania i techniki pamięciowe sprawią, że w pełni wykorzystasz swój potencjał i opanujesz język angielski.

Na naukę języka nigdy nie jest za późno – zacznij ją z nami!

Jak zapisać się na kurs językowy

Zastanawiasz się, czy zapisanie się na kurs językowy wymaga zawiłej procedury? Nic podobnego. Możesz zapisać się online, nie wychodząc z domu.

Zapisy wyglądają nieco inaczej w przypadku uczących się od podstaw i kontynuujących naukę. W której grupie jesteś?

Zapis do grupy, gdy uczysz się języka od podstaw

Jeśli chcesz uczyć się angielskiego, niemieckiego albo niderlandzkiego od samych podstaw, nie ma potrzeby wypełniania testu kwalifikującego do grupy – Twoja grupa to ta na poziomie podstawowym. Wybierz odpowiadający Ci termin zajęć i wypełnij formularz zapisu na kurs. Skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy Twoją rezerwację miejsca w grupie. Następnie zapłać za kurs przelewem na konto szkoły.

Zapis na kurs, gdy uczyłeś się już wybranego języka

Skontaktuj się z nami przez formularz zapisu na kurs językowy i napisz, który kurs Cię interesuje. Prześlemy Ci test diagnozujący Twój poziom zaawansowania. Po rozwiązaniu testu odeślij go mailem. Wraz z wynikiem otrzymasz zaproszenie na kurs. Wnieś opłatę przelewem na konto Verbono.

Indywidualny Trening Językowy lub Coaching

Wybierz interesujący Cię kurs i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów i ustalenia terminów zajęć. Wypełnianie testu kwalifikującego nie jest konieczne (ale jest możliwe, jeśli tego sobie życzysz) – zdiagnozujemy Twój poziom zaawansowania na pierwszych zajęciach i ułożymy dla Ciebie indywidualny program nauczania, biorąc pod uwagę Twój cel nauki i Twoje preferencje.

Zadbaj o swój rozwój i lepsze perspektywy. Zapisz się na kurs językowy dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Cennik kursów językowych

Ile jest wart Twój angielski? A ile niderlandzki? Inwestujesz w swój niemiecki?

Proponujemy konkurencyjne ceny, ale nie jesteśmy najtańsi na rynku i nigdy nie będziemy. Dlaczego? Ponieważ naszym priorytetem jest tworzenie bardzo małych grup, zaledwie 3 do 4-osobowych (mikro-grupy IKM). Podczas gdy w innych szkołach językowych uczysz się w grupach trzy, cztery razy większych. Dzięki temu zapewniamy Ci komfortowe warunki nauki i maksymalizujemy Twoje postępy. W naszej mikro-grupie aktywnie uczestniczysz w zajęciach i w końcu uczysz się mówić w języku obcym. Stawiamy na praktyczną naukę i przełamanie bariery językowej. Zawsze dopasowujemy program zajęć do potrzeb kursantów – tak, nawet w czasie zajęć w grupie. Bardziej ekonomiczną alternatywą są nasze kameralne eventy szkoleniowe (warsztatowe) – tzw. „ekspres weekend”: IKW.

Postaw na efekty: wybierz wysoką jakość i skuteczną naukę, a nie najniższą cenę.

Pokaż szczegółowy cennik

Ekspresowa nauka języka: szybki start

Biorąc udział w tych intensywnych zajęciach, poznasz metodę „Total Immersion” – po polsku to „Pełne Zanurzenie”.

Najbliższe terminy Intensywnych Kursów Weekendowych (IKW): jesień 2020.

Nazwa kursuIlość godzin zajęćPromocyjna cena kursu (*)Standardowa cena kursu (**)Informacje dodatkowe
Weekendowy Kurs języka niderlandzkiego (holenderskiego). Poziomy: od podstaw (A0) lub poziom A1-A220600 zł700 złNajbliższe terminy: jesień 2020.
Weekendowy Kurs języka angielskiego – wszystkie poziomy20600 zł700 złNajbliższe terminy: jesień 2020.
Weekendowy Kurs języka niemieckiego. Poziomy: od podstaw (A0)20600 zł700 złNajbliższe terminy: –

* Promocja „first minute” (przy wczesnym zapisie/płatności, czyli do 21 dni przed rozpoczęciem kursu).
** W przypadku Intensywnych Kursów Weekendowych brak możliwości płatności ratalnej.
Podane ceny obowiązują przy płatności jednorazowej, zawierają wszystkie podatki i opłaty.

Intensywna nauka języka w miesiąc (max 4 osoby w grupie)

Semestr nauki skompresowany w jeden miesiąc? Tak! Intensywny Kurs Miesięczny to 40 godzin zajęć w ciągu miesiąca. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 90 minut.

Kolejne Intensywne Kursy Miesięczne ruszają jesienią 2020. Zapisy trwają: zapisz się na listę zainteresowanych kursem.

Nazwa kursu intensywnegoIlość godzin zajęćPromocyjna cena kursu (*)Standardowa cena kursu (**)Płatność w 2 ratachInformacje dodatkowe
Kurs egzaminacyjny języka angielskiego – przygotowanie do certyfikatów Cambridge ESOL: FCE, CAE401700 zł2000 zł2 x 1050 złNajbliższe terminy: –
Angielski ogólny (General English Course) – wszystkie poziomy401600 zł1800 zł2 x 950 złPoziomy od A0 do C1
Angielski w biznesie (Business English Course)401700 zł2000 zł2 x 1050 złPoziom B1-B2
Niderlandzki (holenderski) od podstaw (poziom A0)401600 zł1800 zł2 x 950 złNajbliższy kurs od podstaw rusza jesienią 2019
Niemiecki od podstaw (A0)401600 zł1800 zł2 x 950 zł

* Promocja „first minute” (rabat przy wczesnym zapisie na kurs przy płatności jednorazowej; płatność nie później niż 21 dni przed rozpoczęciem kursu).

Indywidualna nauka angielskiego lub niderlandzkiego przez Skype

Nasze intensywne kursy indywidualne, czyli Indywidualny Trening Językowy (ITJ).

Szanujemy Twój czas i dbamy o Twoją wygodę. Dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę językową o indywidualne lekcje angielskiego lub holenderskiego przez komunikator Skype.

Ucz się języka w dowolnym miejscu i czasie. Wygodnie, bez wychodzenia z domu, bez dojazdów!

Nazwa kursuCena za język ogólnyCena za język specjalistycznyInformacje dodatkowe
Kurs indywidualny (ITJ): język angielski lub niderlandzki120 zł / 60 minut150 zł / 60 minutZniżki przy zakupie większych pakietów zajęć, powyżej 40 godzin.
Cena za „Pakiet 10”1200 zł1500 zł„Pakiet 10” jest optymalnym pakietem zajęć na początku nauki.

Indywidualny Trening Językowy (czyli nauka języka one-on-one z elementami coachingu językowego i treningu uczenia się) odbywa się przez komunikator Skype w dogodnym dla Ciebie terminie i porze, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:30.
Możliwe jest też prowadzenie zajęć u kursanta, w domu lub w biurze, z dojazdem lektora. Koszt zajęć powiększony jest wtedy o koszty dojazdu – zapytaj o indywidualną wycenę.

Informacje ogólne

Wszystkie podane ceny są cenami końcowymi brutto, zawierają wszystkie podatki i opłaty. Ceny mogą ulec zmianie. Na co czekasz? Zacznij się uczyć jak najszybciej.

Nr rachunku bankowego Verbono (mBank): 52 1140 2004 0000 3602 7205 5130

Co wybierasz?

 • Angielski, niderlandzki czy niemiecki?
 • Indywidualnie czy w małej grupie?
 • We Wrocławiu (kursy grupowe) czy przez Skype (kursy indywidualne)?

Zapisz się teraz i zacznij skuteczną naukę języka!

Zapisz się na kurs