Angielski, niderlandzki i niemiecki: intensywnie w mikro-grupie + kursy indywidualne + trening uczenia się + tłumaczenia

Kursy językowe w Verbono

Chcesz mówić po angielsku, niderlandzku czy niemiecku?

Kto powiedział, że nauka języka obcego musi być trudna, żmudna i do tego koniecznie nudna? Kto powiedział, że musisz uczyć się języka 3 lata, zanim wydukasz dwa zdania o sobie?

Z Verbono możesz uczyć się mądrze, intensywnie i z pomocą nowoczesnych metod nauczania dopasowanych do Twoich osobistych preferencji i potrzeb. W takim systemie możesz więc oczekiwać realnych, szybszych postępów w nauce i swobodnego porozumiewania się na poziomie komunikatywnym już po kilku miesiącach intensywnej nauki. Zanim jednak pójdziemy dalej, ustalmy jedno: w przypadku nauki języków nie ma „cudownych środków” – nie możesz „pójść na skróty”, nie możesz się „obijać” i liczyć na to, że język sam magicznie „zagnieździ” się w Twojej głowie. To nie działa. Chcesz mieć efekty? Musisz się wysilić i zawalczyć o swoje rezultaty. Ale tym razem wysilasz się sensownie, mądrze. Inwestujesz swój czas i swoją pracę: uczysz się z nami intensywnie (czyli częściej, ale przez krótszy okres czasu niż w standardowej szkole językowej), uczysz się uczyć (trening uczenia się z Verbono) i od pierwszego dnia kursu ćwiczysz nowe umiejętności językowe w PRAKTYCE. Mówisz od pierwszego dnia. Płynnie, bez żadnych błędów? No jasne, że nie. Na wszystko przyjdzie czas, ale najważniejsze, że z nami nie odkładasz mówienia po angielsku czy niderlandzku na tzw. „święte nigdy”.

Zapisz się na kurs

Nauka języka z Verbono to odkrywanie „nieznanego lądu”, budzenie ciekawości językowej i kreatywna zabawa. Uczysz się języka i jednocześnie świetnie się przy tym bawisz, rozmawiasz o tym, co naprawdę Cię interesuje. Zapomnij o nudnych, schematycznych lekcjach z podręcznikiem! Z nami zmieniasz swój stosunek do nauki języka; ba, do nauki w ogóle! To nasz cel.

Dzięki stosowanej przez nas neurodydaktyce uczysz się w sposób przyjazny dla Twojego mózgu – w sposób jak najbardziej dopasowany do Ciebie. I zaczynasz lubić tę naukę. Stopniowo zamiast „muszę się uczyć języka” mówisz „chcę się uczyć”. Przełamujesz swoje bariery i znika strach przed popełnieniem błędu. Wtedy dopiero zaczynasz chłonąć wiedzę i wykorzystywać ją w praktyce: mówisz bez zahamowań i do tego poprawnie.

Którą formę nauki języka wybierasz?

W naszej ofercie znajdziesz takie oto rodzaje intensywnych kursów języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego:

1

Kursy indywidualne

Dostępne we Wrocławiu lub przez komunikator Skype:

 • Indywidualny Trening Językowy (ITJ)
 • Indywidualny Coaching Językowy (ICJ)

.

Intensywne, zindywidualizowane kursy, które pozwolą Ci osiągnąć najszybsze rezultaty. Możesz uczyć się w naszym studiu językowym we Wrocławiu, bądź też wygodnie, przez Internet, z dowolnego miejsca na świecie. Tryb i częstotliwość zajęć dopasujemy do Ciebie.

2

Kursy intensywne w grupach

Intensywne kursy językowe dostępne wyłącznie we Wrocławiu:

 • Intensywny Kurs Weekendowy (IKW) = Weekendowe Zanurzenie (sobota + niedziela, 20 godzin zajęć w jeden weekend) – ze względu na intensywność nauki nazywamy ten kurs również „Ekspres Weekend”; to najbardziej kompaktowe szkolenia, przeprowadzane na zasadzie interaktywnych warsztatów językowych w małej grupie (od 4 do 8 osób), z naciskiem na praktyczną naukę; wariant bardziej ekonomiczny niż IKM.
 • Intensywny Kurs Miesięczny (IKM) – 40 godzin zajęć w miesiąc, semestr nauki w ciągu miesiąca; zajęcia 5 razy w tygodniu po 90 minut; ekskluzywne mikro-grupy (zaledwie 3 lub 4 osoby w grupie), najwyższy komfort nauki i gwarantowane indywidualne podejście lektora; wariant bardziej ekskluzywny i holistyczny niż IKW.

.

Są to intensywne kursy językowe wyłącznie dla dorosłych, prowadzone w najmniejszych grupach we Wrocławiu. Dzięki temu uczysz się szybciej i osiągasz trwalsze rezultaty niż w standardowej szkole językowej. W Verbono trener ma dla Ciebie czas w czasie zajęć i poza nimi. Bo dla nas liczysz się Ty i Twoje indywidualne potrzeby i cele. Zobaczysz, że zrealizujemy je nie tylko w ramach kursu indywidualnego, ale też tego w grupie. Tak, to możliwe. Sprawdź sam.

Kursy języka angielskiego

Flaga Wielka Brytania

 • Kursy języka angielskiego ogólnego: poziomy dla początkujących, tzw. „wiecznie początkujących”, średnio- i zaawansowanych
 • Kursy egzaminacyjne: przygotowanie do certyfikatu FCE, CAE, CPE
 • Kursy języka angielskiego profesjonalnego

Zobacz kursy języka angielskiego profesjonalnego

 1. Business English (angielski w biznesie)
 2. Executive English: angielski dla managerów/menedżerów
 3. Angielski w marketingu, reklamie i PR
 4. Angielski dla specjalistów HR
 5. Angielski w psychologii
 6. Medical English (angielski dla sektora medycznego)
 7. Angielski dla dietetyków

Kursy języka niderlandzkiego

Flaga Holandia

 • Kurs języka niderlandzkiego dla początkujących
 • Niderlandzki – poziom A2 (czyli „początki z plusem”)
 • Niderlandzki dla średnio-zaawansowanych (poziom B1)
 • Niderlandzki dla średnio-zaawansowanych „z plusem” (poziom B2)

Kursy języka niemieckiego

Flaga Niemcy

 • Kurs języka niemieckiego dla początkujących
 • Niemiecki – poziom A2 (czyli „początki z plusem”)
 • Niemiecki dla średnio-zaawansowanych (poziom B1)
 • Niemiecki dla średnio-zaawansowanych „z plusem” (poziom B2)

Zobacz, które kursy językowe rozpoczynają się wkrótce

Poznaj opinie naszych kursantów

 • W Verbono byłam na Intensywnym Kursie Weekendowym języka niderlandzkiego z Emilią. Jestem bardzo zadowolona z kursu, miałam trochę obaw przed ale ostatecznie przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Fantastyczna atmosfera, zajęcia bardzo ciekawie i przystępnie poprowadzone. Idealne rozwiązanie dla osób, które niekoniecznie mają czas i możliwości uczęszczać na normalny kurs, daje solidne podstawy do samodzielnej nauki. Polecam!
  Magda Ibronuczy się języka niderlandzkiego
 • Emilia jest osobą bardzo sumienną, dokładną i cierpliwą. Od pierwszych chwil kursu widać było, że języki obce są jej największą, życiową pasją. Podczas 2-dniowego, weekendowego kursu języka niderlandzkiego od podstaw, starała się przekazać nam jak najwięcej informacji, zarówno gramatycznych jak i leksykalnych. Prowadziła zajęcia w tak ciekawy sposób i z tak dużym zaangażowaniem, że nie czuliśmy zmęczenia ani znudzenia, wręcz przeciwnie! Zamiłowanie do języka, które ma w sobie Emilia jest "zaraźliwe". Dzięki niej bardzo polubiłam język niderlandzki z którym wcześniej nie miałam styczności.
  Elżbieta Zakrzewskauczy się języka niderlandzkiego
 • Miałam lekkie obawy przed tak intensywnym kursem, ale już w kilka minut po przyjściu wiedziałam że to był strzał w dziesiątkę 🙂 Super atmosfera, odpowiednie podejście do kursantów oraz tempo dostosowane do grupy. Jeśli intensywny kurs, to tylko Verbono! Dank je wel Emilia!
  Justyna KarabanowiczIntensywny Kurs Weekendowy języka niderlandzkiego od podstaw
 • Zajęcia z Emilią to czysta przyjemność! Dawno z tak wielką ochotą nie chodziłam na kurs językowy. Ma cudowne podejście do ucznia, cierpliwie słucha i ma niezwykle ważną w nauczaniu umiejętność zadawania pytań, które skłaniają do mówienia. Atmosfera na lekcjach była tak miła i serdeczna, że mijały one w oka mgnieniu i żal mi zawsze było, że trwały tak krótko 🙂 Emilia zmotywowała mnie do tego, by po dwóch tygodniach nie odpuszczać, tylko kontynuować dobre nawyki wypracowane podczas kursu (słuchanie po angielsku, czytanie, oglądanie seriali), za co bardzo jej dziękuję. Mega polecam lekcje w Verbono!
  Beata GawlikAngielski: Indywidualny Trening Językowy
 • Miałem indywidualne lekcje holenderskiego przez Skypa i sprawdziły się świetnie! Na początku naukę holenderskiego traktowałem jako przykry obowiązek. Pasja pani Emilii w połączeniu z energią i zdolnością tłumaczenia sprawiły, że zacząłem lubić ten "łabędzi" (hrrrrr hrrrrr ghrryy)!!!
  Piotr Buchholzuczy się języka niderlandzkiego
 • Kurs (weekendowy) ok: w krótkim czasie i w dużej pigułce zarówno mega zabawa jak i super nauka.
  Anna KopećIntensywny Kurs Weekendowy języka niderlandzkiego od podstaw

Co zyskasz ucząc się języka z nami

 • Dbamy o Twój komfort i dlatego tworzymy najmniejsze grupy we Wrocławiu (tylko 3 lub 4 osoby w grupie, tzw. mikro-grupy). Dla Ciebie oznacza to kameralną atmosferę, szybsze postępy w nauce, możliwość aktywnego udziału w zajęciach, lepsze interakcje z innymi kursantami i dobrą zabawę!
 • Dbając o wysoką jakość nauczania zdecydowaliśmy się na wąską specjalizację językową: angielski, niemiecki i niderlandzki / „holenderski”. Dzięki temu stworzyliśmy bogatą i zróżnicowaną ofertę kursów w zakresie tych trzech języków germańskich.
 • Możesz wybrać naukę w mikro-grupie: kursy intensywne o tematyce ogólnej, maturalne, egzaminacyjne (m.in. FCE, CAE, CPE, IELTS, BEC, CNaVT), profesjonalne (kursy biznesowe, medyczne, dla managerów), weekendowe, konwersacyjne, wakacyjne oraz indywidualny trening lub coaching językowy (zajęcia one-on-one, podczas których nauczysz się nie tylko języka, ale też nauczysz się skutecznie uczyć i realizować swój potencjał).
 • Zajęcia prowadzą kompetentni lektorzy (tylko dyplomowani lingwiści!), którzy potrafią zmotywować każdego ucznia z osobna i stworzyć optymalną dynamikę grupy.
 • Posługujemy się autorską, innowacyjną, ale sprawdzoną i wciąż udoskonaloną metodą nauczania: Brain Stimulating Blend (BSB), opartą o badania naukowe neuroscience. Dzięki niej nasi uczniowie szybko przełamują bariery językowe, robią mierzalne postępy w nauce, zaczynają mówić i robią to poprawnie.
 • Programy nauczania i poziomy grup są zgodne z wytycznymi Rady Europy (Common European Framework).
 • U nas zajęcia indywidualne nie przepadają. Możesz odrobić lekcję, na którą nie mogłeś przyjść.
 • Możesz korzystać z pakietu bezpłatnych zajęć dodatkowych: konwersacje, konsultacje leksykalno-gramatyczne, wieczory filmowe, gry integracyjne (dotyczy kursów języka angielskiego).
 • Masz dostęp do artykułów o nauce języka, dodatkowych ćwiczeń gramatyczno-leksykalnych i pozytywnej porcji motywacji na blogu językowym Verbono oraz na profilu Verbono na Facebooku i na naszym kanale na YouTube.
 • Jesteś w stałym kontakcie z lektorem – twarzą w twarz i online.
 • Gwarantujemy doskonałe przygotowanie metodyczne naszych lektorów (stała opieka dyplomowanego metodyka) i skuteczność nauczania w ramach naszych kursów intensywnych.
 • Zależy nam na Twoich postępach, dlatego prowadzimy wyłącznie intensywne kursy językowe: te w małych grupach i te indywidualne (Indywidualny Trening Językowy z Verbono).

A poza tym? Aktualne promocje i rabaty na kursy językowe

 1. 100 zł zniżki za kontynuację nauki w ramach kolejnego Intensywnego Kursu Miesięcznego (IKM). Zniżka obowiązuje przy płatności jednorazowej przy wczesnej płatności za kurs, czyli tzw. termin „first minute”.
 2. 100 zł zniżki na Intensywny Kurs Miesięczny (IKM) dla słuchaczy Intensywnych Kursów Weekendowych. Zniżka obowiązuje przy płatności jednorazowej przy wczesnej płatności za kurs („first minute”).
 3. Zapisz się na jeden z naszych kursów i polecaj Verbono znajomym. Jeśli ktoś zapisze się na Intensywny Kurs Miesięczny (IKM) z Twojego polecenia, otrzyma 100 zł zniżki. A Ty? Dostaniesz 200 zł zniżki na kontynuację nauki w ramach kolejnego, wybranego przez Ciebie kursu IKM.

Promocje nie sumują się. Rabaty na kursy językowe obowiązują tylko w przypadku płatności jednorazowej.

Z Verbono nauczysz się języka obcego w każdym wieku

Prowadzimy intensywne kursy językowe dla dorosłych, którzy szanują swój czas, wymagają trwałych efektów nauki i poszukują innowacyjnych rozwiązań dydaktycznych.

Specjalizujemy się w nauczaniu języka niderlandzkiego, niemieckiego oraz angielskiego z naciskiem na Business English (nauka języka angielskiego w biznesie) oraz przygotowanie do certyfikatów FCE i CAE.

Mocnym punktem naszej oferty są kursy języka angielskiego od podstaw dla osób z grupy „50+”. W szkole, podczas studiów czy w pracy nie miałeś jeszcze kontaktu z angielskim, ale teraz czujesz, że nadszedł czas na naukę? Czujesz się niekomfortowo, ucząc się w grupie z 15-latkami czy studentami? W naszym studiu językowym możesz uczyć się języka w towarzystwie Twoich rówieśników. Odpowiednio dobrane metody nauczania i techniki pamięciowe sprawią, że w pełni wykorzystasz swój potencjał i opanujesz język angielski.

Na naukę języka nigdy nie jest za późno – zacznij ją z nami!

Jak zapisać się na kurs językowy

Zastanawiasz się, czy zapisanie się na kurs językowy wymaga zawiłej procedury? Nic podobnego. Możesz zapisać się online, nie wychodząc z domu.

Zapisy wyglądają nieco inaczej w przypadku uczących się od podstaw i kontynuujących naukę. W której grupie jesteś?

Zapis do grupy, gdy uczysz się języka od podstaw

Jeśli chcesz uczyć się angielskiego, niemieckiego albo niderlandzkiego od samych podstaw, nie ma potrzeby wypełniania testu kwalifikującego do grupy – Twoja grupa to ta na poziomie podstawowym. Wybierz odpowiadający Ci termin zajęć i wypełnij formularz zapisu na kurs. Skontaktujemy się z Tobą i potwierdzimy Twoją rezerwację miejsca w grupie. Następnie zapłać za kurs: przelewem na konto szkoły lub osobiście gotówką w naszej siedzibie.

Zapis na kurs, gdy uczyłeś się już wybranego języka

Skontaktuj się z nami przez formularz zapisu na kurs językowy i napisz, który kurs Cię interesuje. Prześlemy Ci test diagnozujący Twój poziom zaawansowania. Po rozwiązaniu testu odeślij go mailem. Wraz z wynikiem otrzymasz zaproszenie na krótką rozmowę z lektorem (możesz ją również odbyć przez Skype). W dniu rozmowy możesz od razu zapisać się na kurs (podpisać umowę) i wnieść opłatę gotówką w siedzibie szkoły lub przelewem na konto Verbono.

Indywidualny Trening Językowy lub Coaching

Wybierz interesujący Cię kurs i skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów i ustalenia terminów zajęć. Wypełnianie testu kwalifikującego nie jest konieczne – zdiagnozujemy Twój poziom zaawansowania na pierwszych zajęciach i ułożymy dla Ciebie indywidualny program nauczania, biorąc pod uwagę Twój cel nauki i Twoje preferencje.

Zadbaj o swój rozwój i lepsze perspektywy.

Zapisz się na kurs językowy dopasowany do Twoich potrzeb.

Cennik kursów językowych

Ile jest wart Twój angielski? A ile niderlandzki? Inwestujesz w swój niemiecki?

Proponujemy konkurencyjne ceny, ale nie jesteśmy najtańsi na rynku i nigdy nie będziemy. Dlaczego? Ponieważ naszym priorytetem jest tworzenie bardzo małych grup, zaledwie 3 do 4-osobowych. Podczas gdy w innych szkołach językowych uczysz się w grupach trzy razy większych. Dzięki temu zapewniamy Ci komfortowe warunki nauki i maksymalizujemy Twoje postępy. W naszej mikro-grupie aktywnie uczestniczysz w zajęciach i w końcu uczysz się mówić w języku obcym. Stawiamy na praktyczną naukę i przełamanie bariery językowej. Zawsze dopasowujemy program zajęć do potrzeb kursantów – tak, nawet w czasie zajęć w grupie. Bardziej ekonomiczną alternatywą są nasze większe eventy szkoleniowe (warsztatowe) – tzw. „ekspres weekend”.

Postaw na efekty: wybierz wysoką jakość i skuteczną naukę, a nie najniższą cenę.

Pokaż szczegółowy cennik

Ekspresowa nauka języka: szybki start

Biorąc udział w tych intensywnych zajęciach, poznasz metodę „Total Immersion” – po polsku to „Pełne Zanurzenie”.

Najbliższe terminy Intensywnych Kursów Weekendowych (IKW): wiosna / lato 2019.

Nazwa kursuIlość godzin zajęćPromocyjna cena kursu (*)Standardowa cena kursu (**)Informacje dodatkowe
Weekendowy Kurs języka niderlandzkiego (holenderskiego). Poziomy: od podstaw (A0) lub poziom A1-A220500 zł600 złNajbliższe terminy: kwiecień – sierpień 2019.
Weekendowy Kurs języka angielskiego – wszystkie poziomy20500 zł600 złNajbliższe terminy: maj – październik 2019.
Weekendowy Kurs języka niemieckiego. Poziomy: od podstaw (A0)20500 zł600 złNajbliższe terminy: październik/listopad 2019

* Promocja „first minute” (przy wczesnym zapisie/płatności, czyli do 21 dni przed rozpoczęciem kursu).
** W przypadku Intensywnych Kursów Weekendowych brak możliwości płatności ratalnej.
Podane ceny obowiązują przy płatności jednorazowej, zawierają wszystkie podatki i opłaty.

Intensywna nauka języka w miesiąc (max 4 osoby w grupie)

Semestr nauki skompresowany w jeden miesiąc? Tak! Intensywny Kurs Miesięczny to 40 godzin zajęć w ciągu miesiąca. Zajęcia odbywają się codziennie od poniedziałku do piątku po 90 minut.

Kolejne Intensywne Kursy Miesięczne ruszają wiosną 2019. Zapisy trwają: zapisz się na listę zainteresowanych kursem.

Nazwa kursu intensywnegoIlość godzin zajęćPromocyjna cena kursu (*)Standardowa cena kursu (**)Płatność w 2 ratachInformacje dodatkowe
Kurs egzaminacyjny języka angielskiego – przygotowanie do certyfikatów Cambridge ESOL: FCE, CAE401700 zł2000 zł2 x 1050 złNajbliższe terminy: –
Angielski ogólny (General English Course) – wszystkie poziomy401600 zł1800 zł2 x 950 złPoziomy od A0 do C1
Angielski w biznesie (Business English Course)401700 zł2000 zł2 x 1050 złPoziom B1-B2
Niderlandzki (holenderski) od podstaw (poziom A0)401600 zł1800 zł2 x 950 złNajbliższy kurs od podstaw rusza jesienią 2019
Niemiecki od podstaw (A0)401600 zł1800 zł2 x 950 zł

* Promocja „first minute” (rabat przy wczesnym zapisie na kurs przy płatności jednorazowej; płatność nie później niż 21 dni przed rozpoczęciem kursu).

Indywidualna nauka angielskiego lub niderlandzkiego

Nasze intensywne kursy indywidualne, czyli Indywidualny Trening Językowy (ITJ).

Nazwa kursuCena za język ogólnyCena za język specjalistycznyInformacje dodatkowe
Kurs indywidualny (ITJ): język angielski lub niderlandzki120 zł / 60 minut150 zł / 60 minutZniżki przy zakupie większych pakietów zajęć, powyżej 40 godzin.
Cena za „Pakiet 10”1200 zł1500 zł„Pakiet 10” jest optymalnym pakietem zajęć na początek.

Indywidualny Trening Językowy (czyli nauka języka one-on-one z elementami coachingu językowego i treningu uczenia się) odbywa się w siedzibie Verbono lub przez komunikator Skype w dogodnym dla Ciebie terminie i porze, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:30.
Możliwe jest też prowadzenie zajęć u kursanta, w domu lub w biurze, z dojazdem lektora. Koszt zajęć powiększony jest wtedy o koszty dojazdu – zapytaj o indywidualną wycenę.

Nauka języka przez Skype

Szanujemy Twój czas i dbamy o Twoją wygodę. Dlatego wzbogaciliśmy naszą ofertę językową o indywidualne lekcje angielskiego lub holenderskiego przez komunikator Skype.

Ucz się języka w dowolnym miejscu i czasie. Wygodnie, bez wychodzenia z domu, bez dojazdów!

Nauka indywidualna przez Skype

Nazwa kursuCena za 60 minut, język ogólnyCena za pakiet 5 x 60 minutCena za pakiet 10 zajęć (10 x 60 minut)
Angielski lub niderlandzki indywidualnie (Skype)120 zł600 zł1200 zł

Indywidualne zajęcia językowe przez Skype odbywają się w dogodnych dla Ciebie terminach: poniedziałek – piątek w godzinach 8:00 – 17:30.

Informacje ogólne

Wszystkie podane ceny są cenami końcowymi brutto, zawierają wszystkie podatki i opłaty. Ceny mogą ulec zmianie. Na co czekasz? Zacznij się uczyć jak najszybciej.

Nr rachunku bankowego Verbono (mBank): 52 1140 2004 0000 3602 7205 5130

Co wybierasz?

 • Angielski, niderlandzki czy niemiecki?
 • Indywidualnie czy w małej grupie?
 • We Wrocławiu czy przez Skype?

Zapisz się i zacznij skuteczną naukę języka!

Zapisz się na kurs