Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Intensywny kurs niderlandzkiego od podstaw w marcu 2015

Intensywny kurs niderlandzkiego od podstaw w marcu 2015

Już w marcu masz szansę opanować podstawy komunikacji w języku niderlandzkim.

Intensywny Kurs Miesięczny to tyle, co semestr nauki zamknięty w jednym miesiącu. Dlatego, jeśli szanujesz swój czas i poważnie myślisz o nauce języka, ten kurs jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Już 23 marca 2015 rusza nowa edycja naszych kursów intensywnych.

Niderlandzki od zera do sprawnej komunikacji w codziennych sytuacjach – w zaledwie 4 tygodnie – 40 godzin zajęć w miesiąc.

Czego się nauczysz?
Poprawnej wymowy języka niderlandzkiego, podstaw komunikacji w życiowych sytuacjach, słownictwa potrzebnego w codziennym życiu oraz podstaw gramatyki. Tak, to wszystko poznasz i przećwiczysz w zaledwie 4 tygodnie. I najważniejsze: dzięki temu, że zajęcia odbywają się codziennie (poniedziałek – piątek), w końcu wyrobisz w sobie nawyk systematycznej nauki.

Dowiedz się więcej o Intensywnym Kursie Miesięcznym:

Dlaczego właśnie ten kurs niderlandzkiego?

Zapomnij o swoich dotychczasowych doświadczeniach z nauką języka w szkole publicznej czy w typowych szkołach językowych. W Verbono uczysz się inaczej niż w standardowej szkole: poznaj nasze komfortowe mikro-grupy, innowacyjny program nauczania i intensywną formułę kursu, która w naturalny sposób skłania Cię do regularnej nauki języka.

Serdecznie zapraszam,
Emilia Bukiewicz

Dowiedz się więcej o nauce języka z Verbono  Zapisz się na kurs niderlandzkiego

Dyplomowana lingwistka i trener, filolog, doświadczony lektor i tłumacz języka angielskiego, niderlandzkiego i niemieckiego. Założycielka studia językowego Verbono.