Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

W grupie tylko kursy intensywne!

W grupie tylko kursy intensywne!

Szanuj swój czas: postaw na intensywną naukę języka.

Właśnie skończył się semestr letni 2014 i ostatnie mikro-grupy zakończyły naukę języków w formie kursów semestralnych. Dziękuję wszystkim kursantom za aktywny udział w zajęciach, zapał i determinację! Odtąd nie będziemy już prowadzić kursów w formule semestralnej.

Jaka to była formuła? Standardowa, jak w 99% szkół językowych na rynku. Zajęcia odbywały się 2 razy w tygodniu po 2 godziny; kurs trwał ok. 4-4,5 miesiąca.

Co się zmieniło w formule kursów językowych Verbono?

Poza kursami indywidualnymi (trening i coaching językowy, konsultacje we Wrocławiu lub przez Skype) organizujemy teraz wyłącznie intensywne kursy językowe, nadal w mikro-grupach:

  • w 2 wariantach czasowych: kursy miesięczne lub weekendowe,
  • wszystkie kursy prowadzone metodą “Total Immersion” / “Pełnego Zanurzenia”, z wykorzystaniem zdobyczy neurobiologii (neuroscience) i neurodydaktyki, psychologii poznawczej i społecznej oraz glottodydaktyki,
  • w ramach kursu intensywnego nauczysz się nie tylko wybranego języka; przede wszystkim nauczysz się uczyć – dostaniesz zestaw narzędzi, z których będziesz korzystał po zakończeniu kursu ucząc się już samodzielnie.

Po ponad 3 latach prowadzenia w Verbono zarówno kursów intensywnych, jak i tych standardowych semestralnych, wybieram formułę intensywną, ponieważ to ona daje zdecydowanie lepsze rezultaty dla kursantów. To jest skuteczny sposób nauki języków obcych.
Ty też wybierz kurs językowy, który rzeczywiście działa: intensywne “zanurzenie” w mikro-grupie lub kurs indywidualny.

Pozdrawiam i do zobaczenia na zajęciach!

Emilia Bukiewicz – dyplomowany lingwista, lektor i tłumacz 3 języków, trener językowy, założycielka studia Verbono

Dowiedz się więcej o nauce języka z Verbono  Zapisz się na kurs wybranego języka

Dyplomowana lingwistka i trener, filolog, doświadczony lektor i tłumacz języka angielskiego, niderlandzkiego i niemieckiego. Założycielka studia językowego Verbono.