Angielski, niderlandzki i niemiecki: intensywnie w mikro-grupie + kursy indywidualne + trening uczenia się + tłumaczenia

Studio językowe Verbono - Poznajmy się

Języki

Lat na rynku

Osoby w mikro-grupie

Godzin szkoleniowych rocznie

Spotkajmy się w Verbono

Od 2010 roku specjalizujemy się w nauczaniu trzech języków germańskich: angielskiego, niderlandzkiego (znanego też pod nazwą: „holenderski”) i niemieckiego. Dzięki tej wąskiej specjalizacji możemy zaoferować naszym kursantom nie tylko ciekawe kursy języka ogólnego, lecz również zróżnicowane pod względem tematycznym specjalistyczne kursy językowe, np. angielski w medycynie, angielski w biznesie, etc. Stawiamy na maksymalizację Twoich efektów, dzięki intensywnej formule kursów, indywidualnemu podejściu do każdego kursanta i nowoczesnym metodom nauczania z pogranicza psychologii, dydaktyki i neurobiologii (neuroscience).

Co stwierdzisz, porównując Verbono z innymi szkołami językowymi? Stawiamy na bardzo małe grupy i kameralną atmosferę zajęć. Nie jesteśmy gigantem na rynku i nie chcemy nim być. Jakość i skuteczność nauczania są dla nas najważniejsze. Tak, liczy się jakość, a nie ilość. Dlatego mówimy wyraźne „nie” dużym grupom kursowym. W przeciwieństwie do pozostałych wrocławskich szkół językowych tworzymy bardzo małe grupy, liczące tylko 3 do 4 osób. Nazywamy je naszymi mikro-grupami. Możesz się uczyć w najbardziej komfortowych warunkach w ramach naszych Intensywnych Kursów Miesięcznych.

Co dzięki temu zyskujesz? Kameralna atmosfera sprzyja przełamaniu lęku przed mówieniem w obcym języku i pozytywnie wpływa na Twoje postępy w nauce. Małe grupy ułatwiają kooperację słuchaczy podczas zajęć, co jest bardzo istotne ze względu na stosowane przez nas metody nauczania – zajęcia opierają się w dużej mierze na interakcji i integracji (gry w grupie lub w parach: symulacje, case studies, role playing, itp.). Poza tym, im mniejsza grupa, tym łatwiejszy dostęp do lektora, który może poświęcić więcej uwagi poszczególnym kursantom w czasie regularnych zajęć i po nich, podczas konsultacji czy zajęć dodatkowych.

 

kursy językowe Verbono

Wybierając kurs językowy w Verbono masz pewność, że jesteś pod opieką kompetentnego lektora, doświadczonego pasjonata języka, który dokładnie wie, jak zmotywować Cię do systematycznej pracy. Jednocześnie dba o to, aby zajęcia były dynamiczne i niepowtarzalne. W Verbono nie lubimy rutyny i mechanicznego „klepania regułek”. Nasze kursy mają nauczyć Cię myśleć w języku obcym i rozwijać Twoją lingwistyczną kreatywność. Stawiamy na nauczanie praktycznych umiejętności. Tutaj uczysz się aktywnie używać języka.

Jeśli całe życie powtarzałeś, że nie masz talentu do języków, oznacza to tylko jedno – nie spotkałeś jeszcze dobrego nauczyciela i nie poznałeś skutecznych metod nauczania. Czas to zmienić. Czas odkryć i rozwinąć drzemiący w Tobie potencjał językowy. Tak, każdy z nas go ma – Ty też!

Zachęcam Cię do rozpoczęcia nauki języka z Verbono. I zapraszam Cię do rozpoczęcia tej nauki ze mną. Z przyjemnością pokażę Ci nowe oblicze kursu językowego.

Pozdrawiam i motywuję do intensywnej nauki języków!
mgr Emilia Bukiewicz – specjalistka od języków i treningu uczenia, dyplomowana lingwistka / filolog (ukończone 3 kierunki studiów lingwistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Wrocławskim), doświadczony lektor, trener i tłumacz 3 języków: angielskiego, niemieckiego i niderlandzkiego, dyplomowany i praktykujący coach profesjonalny (ukończone studia z akredytacją Izby Coachingu), założycielka studia językowego Verbono we Wrocławiu

Przeczytaj, co mówią o nas nasi uczniowie

 • Zajęcia będę wspominać jak najlepiej - solidna dawka wiedzy w krótkim czasie.
  Gabriela Nastałek - Żygadłouczy się języka niderlandzkiego
 • Jestem bardzo zadowolona z kursu, dzięki niemu miałam możliwość "przełamania się" i rozmawiania po niderlandzku, co nie sądziłam będzie możliwe na tak wczesnym etapie nauki! Bardzo polecam!
  Marta Płonekuczy się języka niderlandzkiego
 • Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Emilią, zajęcia były urozmaicone, zadawane prace domowe motywowały do powtórek i pomagały utrwalać wiadomości. Uczyłam się z Emilią niderlandzkiego przez Skypa ok 7 m-cy od zupełnych podstaw. Dzięki temu, po przyjeździe do Belgii i rozpoczęciu tam kursu językowego, byłam do przodu z materiałem i nie przeżywałam takiego stresu jak inni kursanci. Naprawdę polubiłam język niderlandzki i uczę się go z przyjemnością, co w dużym stopniu zawdzięczam właśnie Emilii.
  Magdalena Symonowiczuczy się języka niderlandzkiego
 • Ogromne zaangażowanie prowadzącego, pełen profesjonalizm i kompetencje do uczenia innych. Ciekawe zajęcia z których przy umiarkowanym własnym wkładzie można się nieźle nauczyć wcale nie łatwego języka. Małe grupy i niezła cena. Polecam!
  Ewa Szutkauczy się języka niderlandzkiego
 • Na kurs uczęszczam już dwa semestry. Nie jest łatwo, bo niderlandzki to nie taki prosty język! Na pewno nie można się go nauczyć samemu w domu. Na kurs chodzę z wielką przyjemnością. Na zajęciach zawsze panuje super atmosfera! Małe grupy powodują, że przez cały czas pracujemy na pełnych obrotach! Prowadząca zajęcia - Pani Emilia - zawsze uśmiechnięta, cierpliwa, zawsze wytłumaczy wszystko po dwa razy, a jeśli trzeba to i trzy! Konwersacje w obcym języku były zawsze dla mnie największym problemem. Dzięki kursowi, gdzie największy nacisk jest właśnie na konwersacje, otworzyłem się i czuję, że bez problemu mogę rozmawiać z Holendrami bądź też Belgami. Polecam serdecznie!
  Michał Chruściel uczy się języka niderlandzkiego
 • IKM Niderlandzki oceniam na 6+, każdemu kto chce nauczyć się podstaw języka polecam ten kurs z całego serca! Lekcje z Emilią są ciekawe, prowadzone w małych grupach dzięki czemu każdy uczestnik bardzo dużo mówi. Nie da się tego porównać z żadną książką, uwierzcie na słowo.
  Emilia Wandolskauczy się języka niderlandzkiego

6 powodów, dlaczego warto uczyć się z Verbono

1

Najmniejsze grupy we Wrocławiu

Tylko 3 do 4 osób w naszej mikro-grupie; dla Ciebie oznacza to kameralną atmosferę, szybsze postępy w nauce i możliwość aktywnego udziału w zajęciach.
2

Wąska specjalizacja językowa

Zdecydowaliśmy się na wąską specjalizację językową (angielski, niderlandzki/holenderski, niemiecki). Pozwoliło nam to stworzyć bogatą i zróżnicowaną ofertę kursów w zakresie tych trzech języków.
3

Indywidualny coaching językowy

Zajęcia one-on-one z dyplomowaną lingwistką i coachem, podczas których nie tylko opanujesz język, ale też nauczysz się skutecznie uczyć i przełamywać swoje wewnętrzne blokady.
4

Innowacyjne metody nauczania

Posługujemy się autorską, innowacyjną, lecz sprawdzoną i wciąż udoskonaloną metodą nauczania: Brain Stimulating Blend (BSB) – dzięki niej nasi uczniowie szybko przełamują barierę językową, zaczynają mówić w sposób naturalny, a przede wszystkim – uczą się uczyć.
5

Materiały dodatkowe

Codziennie masz bezpłatny dostęp do artykułów o nauce języka, dodatkowych ćwiczeń gramatyczno-leksykalnych i pozytywnej porcji motywacji na blogu językowym Verbono, filmów o nauce języków na naszym kanale YouTube oraz wpisów edukacyjnych na profilu Verbono na Facebooku.
6

Tylko kursy intensywne

Wszystkie kursy językowe z Verbono (w małych grupach i indywidualne) mają intensywną formułę. Dzięki temu uczysz się szybciej niż w standardowych szkołach językowych. Szanujemy Twój czas.

 

Studio językowe w centrum Wrocławia

Nasze nowoczesne studio językowe znajduje się w samym centrum Wrocławia – zaledwie 200 metrów od Rynku. Zobacz, w jakich komfortowych warunkach już wkrótce możesz nauczyć się języka!

Co nowego w Verbono?