Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Opinie kursantów

Opinie kursantów

Znasz już ofertę Verbono? Przeczytaj opinie naszych kursantów – upewnisz się, że warto uczyć się języka właśnie tutaj.

 • Bardzo fajny, profesjonalny kurs. W przeciągu 2 dni intensywnej nauki można zapoznać się z podstawami języka Niderlandzkiego. Program zrealizowany w tym czasie konsoliduje niezbędne elementy gramatyki i słownictwa umożliwiające prostą komunikację w tym jezyku. Dodatkowo po ukończeniu kursanci otrzymują pakiet informacyjny pomagający w samodzielnym utrwaleniu zdobytej wiedzy oraz dalszej nauce. Jako były uczestnik mogę śmiało polecić wszystkimi, a szczególnie osobom planujacym szybkie opanowanie tego języka.
  Wojtek KaletaIntensywny Kurs Weekendowy języka niderlandzkiego od podstaw
 • Uczęszczałam na weekendowy intensywny kurs języka niderlandzkiego. Zajęcia intensywne (jak sama nazwa wskazuje ;)) ale przeprowadzone w bardzo dynamiczny sposób - dzięki temu nie czułam, aż takiego zmęczenia całodziennymi lekcjami. Dobrze wytłumaczony materiał, praca w małej grupie, doskonale materiały dostępne przed i po kursie. W dodatku wszystko w miłej atmosferze. Dziękuję i polecam 🙂
  Wioletta ChrostIntensywny Kurs Weekendowy języka niderlandzkiego od podstaw
 • Miałam lekkie obawy przed tak intensywnym kursem, ale już w kilka minut po przyjściu wiedziałam że to był strzał w dziesiątkę 🙂 Super atmosfera, odpowiednie podejście do kursantów oraz tempo dostosowane do grupy. Jeśli intensywny kurs, to tylko Verbono! Dank je wel Emilia!
  Justyna KarabanowiczIntensywny Kurs Weekendowy języka niderlandzkiego od podstaw
 • Kurs (weekendowy) ok: w krótkim czasie i w dużej pigułce zarówno mega zabawa jak i super nauka.
  Anna KopećIntensywny Kurs Weekendowy języka niderlandzkiego od podstaw
 • Uczestniczyłam w indywidualnym treningu z języka angielskiego z Emilią, który szczerze i z całego serca polecam. Szkoła Verbono jest dla każdego, kto nie tylko chce skutecznie i efektywnie uczyć się języka angielskiego, ale również robić to w bardzo fajnej, przyjaznej, życzliwej i bezstresowej atmosferze. Bardzo cenię sobie profesjonalizm i wiedzę, którą posiada Emilia. Widać, że nauczanie jest jej pasją. Omawiane przez nas tematy zawsze były ciekawe i dopasowane do moich potrzeb. Dlatego też na każde zajęcia przychodziłam z wielką przyjemnością. Szczerze polecam!
  Natalie SulinskaAngielski: Indywidualny Trening Językowy
 • Witam serdecznie Emi 🙂 Bardzo dziękuję Tobie za ten kurs i możliwość wzięcia w nim udziału. Teraz już wiem, że gdybym miała jeszcze raz zacząć od początku, to tylko i wyłącznie ponownie z Tobą i Verbono! Nigdzie i nigdy nie otrzymałam tak dużej dawki wiedzy z języka obcego w tak krótkim czasie. Jestem bardzo zadowolona i na pewno wrócę na kontynuację. I dzięki Tobie wiem, że moja nieśmiałość w mówieniu tym pięknym językiem niderlandzkim jest bezpodstawna, trzeba właśnie mówić! Dużo mówić! Jest mi niezmiernie miło, że Ciebie poznałam.
  Agnieszka RosińskaIntensywny Kurs Miesięczny języka niderlandzkiego od podstaw