Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Angielski: Indywidualny Trening Językowy (online, e-mail)

Angielski: Indywidualny Trening Językowy (online, e-mail)

Angielski w 100% “szyty na miarę”. Gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Zależy Ci na indywidualnym podejściu, skutecznej nauce angielskiego i jej trwałych rezultatach?

Chcesz wyrobić w sobie nawyk systematycznej nauki codziennie?

Szukasz doświadczonego trenera językowego, który wie, jak Cię zmotywować i poprowadzić prosto do celu?

Zapraszam do nauki ze mną w ramach Indywidualnego Treningu Językowego (ITJ) online (indywidualny kontakt przez e-mail). Co to takiego? To połączenie intensywnego kursu języka angielskiego jeden-na-jeden (w pełni indywidualna nauka języka) z elementami coachingu językowego (m.in. wyznaczenie celu nauki i opracowanie “planu działania”, badanie zasobów i ewentualnych przeszkód/blokad) i wybranymi elementami Edu-Treningu (Treningu Uczenia Się, czyli w skrócie: tego, jak możesz się najbardziej skutecznie uczyć w Twojej indywidualnej sytuacji).

Jak to działa w praktyce?

 • Uczymy się razem (jeden-na jeden) przez cały miesiąc, codziennie! (poniedziałek-piątek, przez 4 kolejne tygodnie).
 • Nauka odbywa się w 100% online: kontaktujemy się ze sobą wyłącznie przez e-mail.
 • Mailowo przesyłam Ci wszystkie indywidualnie przygotowane i wyselekcjonowane materiały do nauki angielskiego, wyjaśnienia, wskazówki, testy diagnostyczne, zadania do wykonania, narzędzia online, z których będziesz korzystać etc. oraz feedback na temat Twojej nauki.
 • A Ty, również mailowo, odsyłasz mi wykonane zadania do sprawdzenia/feedbacku (w tym zadania na ćwiczenie mówienia poprzez odpowiednie narzędzia online!) oraz swoje pytania czy wątpliwości dotyczące nauki angielskiego.
 • Na zakończenie naszej współpracy otrzymasz ode mnie w pełni zindywidualizowany raport Twoich postępów wraz z wytycznymi dotyczącymi Twojej już samodzielnej nauki angielskiego w przyszłości.
 • Co Ci to daje? Pracujemy ze sobą intensywnie przez miesiąc, a potem potrafisz już samodzielnie zorganizować sobie naukę angielskiego i w niej wytrwać. Oczywiście, jeśli chcesz, możemy kontynuować wspólną naukę w kolejnym pakiecie / w kolejnym miesiącu.

Co da Ci Indywidualny Trening Językowy (online)?

 • Jasno określisz swoje cele językowe i razem wypracujemy optymalny plan ich realizacji.
 • Nauczysz się zarządzać swoim czasem i samym sobą w procesie nauki języka – krótko mówiąc, nauczysz się samodzielnej nauki, która przynosi mierzalne rezultaty.
 • Razem skoncentrujemy się na sprawnościach językowych, które są Ci teraz najbardziej potrzebne (np. gramatyka, mówienie, pisanie, rozumienie ze słuchu).
 • Będziesz zmotywowana/-ny do nauki angielskiego. Mało tego: nawet jeśli dziś nie lubisz się uczyć, zbudujesz wewnętrzną motywację, która pozwoli Ci się cieszyć procesem nauki i wytrwać w nim. I w końcu polubisz angielski. 
 • Zdiagnozujemy Twój preferowany styl uczenia się i jednocześnie będziemy rozwijać pozostałe style, abyś zaczęła/zaczął uczyć się całościowo, holistycznie, a tym samym – skutecznie.
 • Nauczysz się uczyć. Poznasz i dopasujesz do siebie metody i techniki Edu-Treningu (czyli Treningu Uczenia Się).
 • ITJ to mierzalne rezultaty – poznasz swój wyjściowy poziom zaawansowania, wyznaczysz ten docelowy i z każdym dniem naszej wspólnej pracy będziesz się do niego przybliżał/-a, obserwując swoje postępy w nauce.
 • Dzięki zastosowaniu technik coachingowych przełamiesz wewnętrzne bariery, zwłaszcza te związane ze strachem przed mówieniem po angielsku. W razie potrzeby możemy również pracować nad Twoją determinacją, systematycznością i samodyscypliną, ponieważ bez nich skuteczna nauka języka (czy czegokolwiek innego) niestety jest mało realna.
 • Zainwestujesz w swój rozwój, zdobędziesz nowe umiejętności i podniesiesz swoją pewność siebie. Dzięki temu pozytywnie wpłyniesz na jakość swojego życia.

Skończ z odkładaniem tej decyzji na “jutro”. Weź sprawy w swoje ręce i już teraz zacznij aktywnie rozwijać swoje umiejętności.

Wartość 4-tygodniowego Indywidualnego Treningu Językowego online ze mną to 1470 zł brutto (wystawiamy faktury po otrzymaniu płatności).

WAŻNE – przeczytaj to:

 • ITJ odbywa się wyłącznie w systemie intensywnym, ponieważ tylko taki system przynosi optymalne rezultaty dla kursantów. Co to znaczy dla Ciebie? Uczysz się / dostajesz ode mnie nowe materiały do nauki, plan działania i konkretne wskazówki codziennie (poniedziałek-piątek, a w weekendy możesz też samodzielnie powtarzać przerobiony materiał lub odpoczywać – to już Twoja decyzja). Przez taką intensyfikację zajęć przyspieszamy Twoją naukę, zwiększamy jej skuteczność i niepotrzebnie nie rozciągamy jej w czasie. Zamiast przez pół roku (raz w tygodniu), uczysz się intensywnie (5 razy w tygodniu) przez jeden miesiąc, a potem możesz kontynuować naukę już samodzielnie i systematycznie. I w dodatku wiesz już dokładnie, czego i jak się uczyć.
 • Przypominam też, że nasz kontakt jeden-na-jeden odbywa się zawsze za pomocą e-maili + dodatkowych aplikacji wskazanych również w mailach (w ramach pakietu 4-tygodniowego ITJ nie ma konsultacji telefonicznych czy przez komunikator np. Skype). Tak, możemy w ten sposób pracować również nad Twoją wymową, umiejętnością mówienia po angielsku – będziesz korzystać m.in. z poleconych przeze mnie narzędzi online do nauki mówienia oraz regularnie przesyłać mi krótkie audio i/lub video z próbkami Twojej wymowy i wypowiedzi, abym na bieżąco sprawdzała Twoje postępy również w tym obszarze.
 • Proszę, podejmij świadomą decyzję zakupową – zanim się ze mną skontaktujesz, miej pewność, że masz czas w najbliższych 4 tygodniach, aby na poważnie zaangażować się w naukę angielskiego (i w naukę skutecznego uczenia się).
 • Program ITJ wymaga ode mnie dużego zaangażowania czasowego i skupienia uwagi na konkretnych, unikatowych potrzebach językowych każdej Klientki/Klienta, więc mam ograniczone “moce przerobowe”. To znaczy: mogę opiekować się zaledwie kilkoma Klient(k)ami w danym miesiącu. Liczba miejsc mocno ograniczona.

Przed dokonaniem płatności za ITJ skontaktuj się ze mną mailowo – ustalimy pasujący nam obu termin startu pakietu. A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej informacji na temat tej usługi (coś jest niejasne? o czymś nie napisałam tu w ofercie?), również napisz do mnie: kontakt@verbono.pl – chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Płacąc za ITJ możesz skorzystać ze zwykłego przelewu bankowego lub szybkich i bezpiecznych płatności PayU – wejdź wtedy do sklepu online:

Kupuję

Zapraszam serdecznie do wspólnej nauki!

Kim jestem? Emilia Bukiewicz – ekspertka w nauczaniu języków i treningu uczenia się, filolog, doświadczona trenerka językowa i dyplomowany coach profesjonalny (w 2017 ukończyłam studia coachingowe z akredytacją Izby Coachingu), dyplomowana multi-lingwistka (ukończyłam 3 kierunki studiów “językowych” + 3 stypendia zagraniczne), lektorka i tłumaczka języka angielskiego z 14-letnim doświadczeniem w tym zawodzie, metodyk i autorka materiałów do nauki 3 języków obcych (ang, nl, de).

Na moim kanale YouTube możesz zobaczyć, jak dzielę się swoją językową pasją, kompetencjami i doświadczeniem: