Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Niderlandzki: szybki start (weekend online)

Niderlandzki: szybki start (weekend online)

Dwa intensywne dni z językiem niderlandzkim – kurs online z lektorem

Wil jij Nederlands leren? Dat kan bij Verbono! … Już niedługo dowiesz się, co to dokładnie znaczy i sam będziesz budować proste zdania, zadawać pytania i po prostu zaczniesz mówić w tym “egzotycznym” języku. Weź udział w Intensywnym Kursie Weekendowym “Niderlandzki: szybki start” (kurs online w grupie z lektorem na żywo). Inwestujesz JEDEN intensywny weekend w naukę języka. Potem jesteś w stanie uczyć się go już samodzielnie, w swoim wolnym czasie, na swoich zasadach, korzystając z materiałów do nauki, które otrzymasz w ramach kursu.

Na wiosnę 2023 (dokładna data wkrótce) odbędzie się najnowsza edycja tego innowacyjnego, kompaktowego kursu języka niderlandzkiego (“holenderskiego”) od absolutnych podstaw. Szczegóły zapisów znajdziesz niżej.

Dla kogo jest to szkolenie językowe online? Dla tych, którzy nie lubią tracić swojego cennego czasu i potrzebują szybkiego wprowadzenia do nauki języka niderlandzkiego (zwanego potocznie holenderskim). W jeden ultra-intensywny weekend możesz opanować niezbędne podstawy komunikacji w tym języku. To nowoczesne szkolenie jest szybkim “rozruchem językowym” dla tych, którzy szanują swój czas i są zmotywowani, żeby dać z siebie 100%.

Zarezerwuj swoje miejsce w małej grupie. Ten kurs od podstaw organizujemy maksymalnie 2 razy w roku.

Intensywny kurs niderlandzkiego online: absolutne podstawy w 2 dni

Czym jest Intensywny Kurs Weekendowy z Verbono? To dynamiczne zajęcia językowe prowadzone online (w dedykowanej, zamkniętej grupie na Facebooku) przez 2 kolejne dni (sobotę i niedzielę). Każdego dnia masz aż 10 praktycznych lekcji – w sumie 20 godzin zajęciowych w jeden weekend. Uczysz się intensywnie, w praktycznym ujęciu, sprawdzoną metodą “pełnego zanurzenia” = Total Immersion, co zwiększa skuteczność Twojej nauki i pozwala Ci jak najwięcej wynieść z tego kursu.

Czego możesz się spodziewać w ramach kursu “Niderlandzki: szybki start”?

Szybkiego tempa, nacisku na praktyczną naukę języka i maksymalne, trwałe rezultaty po ukończonym kursie.

W ramach tego ultra-intensywnego kursu:

 • opanujesz niezbędne podstawy języka niderlandzkiego w jego praktycznym, “życiowym” wymiarze
 • poprawna wymowa tego języka nie będzie Ci już obca
 • zrozumiesz i przećwiczysz podstawy niderlandzkiej gramatyki (m.in. odmiana czasowników, budowanie zdań i zadawanie pytań, czas teraźniejszy, używanie rodzajników een/het/de, zaimki osobowe i dzierżawcze, negacja/przeczenia, etc.)
 • poznasz podstawowe zwroty, używane przez Holendrów i Flamandów w ich codziennej komunikacji
 • nauczysz się uczyć – dostaniesz zestaw “narzędzi”, z których będziesz korzystał po zakończeniu kursu, ucząc się już samodzielnie
 • poznasz strategie samodzielnej nauki języka (w tym: wyszukiwanie materiałów do nauki, organizacja i zarządzanie swoim czasem w procesie nauki języka, itd.)
 • zaczniesz mówić po niderlandzku – kładziemy nacisk na praktyczną naukę mówienia, komunikacji
 • dowiesz się, jak się skutecznie motywować do nauki – również wtedy, gdy nie ma przy Tobie nauczyciela
 • nauczysz się korzystać z autentycznych materiałów językowych (artykułów w prasie i internecie, materiałów video, filmów, seriali, programów radiowych i telewizyjnych, itp.) od samego początku nauki języka – nie musisz, a nawet nie powinieneś z tym czekać, aż dobrze opanujesz język
 • ruszysz z miejsca pod opieką doświadczonej lektorki i trenerki językowej – dzięki temu potem poradzisz już sobie sam/-a, bez błądzenia po omacku!

Kurs prowadzony jest metodą “Total Immersion” (“Pełnego Zanurzenia”), z wykorzystaniem zdobyczy neurodydaktyki (czyli nauki zajmującej się technikami naturalnego uczenia się – tzw. uczenia się “przyjaznego” dla naszych mózgów), psychologii poznawczej oraz glottodydaktyki. Dzięki temu uczysz się skutecznie: zanurzasz się w języku, z wykorzystaniem naturalnych technik i strategii uczenia się. Zaczniesz mówić po niderlandzku w jeden weekend.

Czy to znaczy, że można nauczyć się języka od A do Z właśnie w jeden weekend? Oczywiście, że nie! To (póki co, przynajmniej) NIE jest możliwe. Ale dzięki temu intensywnemu “rozruchowi” opanujesz potrzebne podstawy i będziesz dokładnie wiedział, co i jak robić po zakończeniu kursu, by już samodzielnie nadal uczyć się tego języka. Dodatkowo pomoże Ci w tym specjalnie opracowany “Pakiet Po-kursowy”, który otrzymasz po ukończeniu tego szkolenia online.

Poświęcasz zaledwie jeden weekend (w całości) na intensywną naukę z doświadczoną lektorką i trenerką językową, ale później możesz uczyć się w zaciszu swojego domu, w wybranym przez Ciebie momencie, samodzielnie i na własnych zasadach – bez marnowania czasu na ciągłe dojazdy do szkoły językowej.

niderlandzki wroclaw

Tu znajdziesz kompletne informacje organizacyjne:

 • Intensywny Kurs Weekendowy (IKW) języka niderlandzkiego od podstaw obejmuje 20 godzin lekcyjnych (20 x 45 minut). To ilość godzin bliska połowie semestru w standardowej szkole językowej.
 • Zajęcia odbywają się w jeden weekend: sobota (10 godzin lekcyjnych + dodatkowy czas na 2 dłuższe przerwy) i niedziela (10 godzin lekcyjnych + przerwy jak w sobotę).
 • Dokładne godziny zajęć w sobotę i niedzielę: 9:00-12:00 (potem 30 minutowa przerwa po pierwszym bloku zajęć), 12:30-14:00 (potem przerwa obiadowa 14:00-15:30), 15:30-18:30.
 • Termin najbliższego kursu: wiosna 2023 (konkretny weekend zostanie podany wkrótce).
 • Miejsce zajęć: online (zamknięta grupa na Facebooku – tak, oznacza to, że musisz mieć swój profil/konto na FB, aby móc uczestniczyć w tym kursie).
 • Zajęcia prowadzi mgr Emilia Bukiewicz – dyplomowana multi-lingwistka (w tym filolog niderlandzki) i coach językowy, doświadczona edu-trenerka / trenerka uczenia się, lektorka i tłumaczka 3 języków obcych.
 • Wszystkie materiały dydaktyczne są już zawarte w cenie kursu – nie musisz kupować żadnego podręcznika.
 • Otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie.
 • Każdy uczestnik otrzyma też specjalnie opracowany “Pakiet Po-kursowy”: plan samodzielnej nauki języka + zestaw materiałów do nauki, w tym audio-video. Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie powtarzać materiał przerobiony na kursie i konsolidować swoje umiejętności językowe.
 • Aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty, na minimum tydzień przed startem kursu uczestnicy otrzymają dostęp do części materiałów do nauki (głównie w formie video) – samodzielne zapoznanie się z nimi zajmie kilka godzin. Dzięki temu jeszcze przed kursem poznasz i “oswoisz się” z teorią (m.in. zasady wymowy, wybrane “podstawy podstaw” niderlandzkiej gramatyki), a w trakcie Kursu Weekendowego możemy razem szybciej przejść do praktyki, do wspólnych ćwiczeń.
 • Wartość kursu w cenie regularnej to 700 zł brutto / osoba. 
 • Zniżka przy wczesnym zapisie/płatności: -100 zł (obowiązuje do 21 dni przed startem kursu = promocja “first minute”).
 • Po otrzymaniu płatności wystawiamy faktury VAT dla klientów indywidualnych oraz firm.

Zniżka przy wczesnym zapisie: -100 zł /os.

Atrakcyjne zniżki przy zapisach grupowych – przy wspólnym zapisie 3 lub więcej osób.

[promocje nie łączą się]

Masz pytanie? Chcesz się zapisać na najbliższą edycję tego kursu? Wyślij maila na: kontakt@verbono.pl

Zapisy prowadzone są wyłącznie drogą elektroniczną – napisz na podany wyżej adres mailowy lub zapisz się przez formularz poniżej. Otrzymasz odpowiedź z potwierdzeniem, że jest jeszcze dla Ciebie miejsce w grupie oraz kompletne dane do przelewu za kurs. Wnieś opłatę w terminie. Do zobaczenia!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Uwagi

   

   

  Ewentualnie, po napisaniu do nas maila (lub wypełnieniu formularza powyżej) i upewnieniu się, że jest dla Ciebie dostępne miejsce w tej grupie, zamiast wykonywać zwykły przelew bankowy, możesz wówczas skorzystać z szybkich przelewów PayU w naszym sklepie internetowym:

  Kupuję

  Zapis na kurs/płatność oznacza akceptację Regulaminu.

  Chcesz wiedzieć, kto i jak będzie Cię uczył w ramach tego kursu IKW? Obejrzyj tę lekcję video: