Angielski, niderlandzki i niemiecki: intensywnie w mikro-grupie + kursy indywidualne + trening uczenia się + tłumaczenia

Bądźmy w kontakcie

Masz pytanie dotyczące nauki języka? Lub usług tłumaczeniowych?

Skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego lub napisz wiadomość:
kontakt@verbono.pl

W Verbono nie ma standardowego „sekretariatu” ani „infolinii”, zatem nie udzielamy odpowiedzi telefonicznie. Na wszelkie Twoje pytania przesłane mailowo odpowiadamy sprawnie i wyczerpująco.

Jesteśmy w centrum Wrocławia przy ul. Stacyjnej 1. To tu odbywają się intensywne kursy językowe: te indywidualne (wszystkie) i większość grupowych.

Ze względu na duże i wciąż zwiększające się zainteresowanie kursami w Verbono oraz napięty grafik nie mogę prowadzić indywidualnych spotkań zapoznawczych czy informacyjnych. Na wszystkie Twoje pytania odnośnie kursów jestem w stanie odpowiedzieć mailowo – sprawnie, wyczerpująco i w jasny sposób.

Zachęcam Cię również do uważnego zapoznania się z informacjami o kursach tutaj na stronie – wierz mi, tu naprawdę jest wszystko, co musisz wiedzieć. Znasz już ofertę kursów, ale wciąż chcesz koniecznie omówić coś ze mną telefonicznie? Żaden problem. W mailu lub wiadomości wysłanej przez formularz poniżej podaj swój nr telefonu i zaznacz, w jakich dniach/godzinach masz 5 minut i możesz swobodnie rozmawiać. Zadzwonię do Ciebie. Napisz na: kontakt@verbono.pl

Zapraszam,
Emilia Bukiewicz – założycielka studia językowego Verbono

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Treść wiadomości

  Przepisz kod z obrazka:
  captcha

  Adres

  Verbono, ul. Stacyjna 1/63
  53-613 Wrocław, PL

  Dane kontaktowe

  E-mail: kontakt@verbono.pl
  Telefon: (+48) 71 712 86 77
  W sprawie kursów językowych prosimy wyłącznie o kontakt mailowy.

  Media społecznościowe

  Newsletter

  Zapisz się na newsletter