Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Angielski dla “wiecznie początkujących” (weekend) – kurs online

Angielski dla “wiecznie początkujących” (weekend) – kurs online

Intensywny weekend z językiem angielskim – kurs online dla “wiecznie początkujących”

Ile razy zaczynałaś naukę angielskiego, przerywałaś ją i zaczynałaś od nowa? Ile razy wracałaś do podstaw? I w dodatku wiesz, że nadal ich porządnie nie opanowałaś… Czujesz, że “drepczesz w miejscu”?

Dla kogo jest ten kurs? Kim jest “wiecznie początkujący”?

“Teoretycznie” znasz już absolutne podstawy języka angielskiego, ale uczyłaś się go dawno i chaotycznie. Może nawet bez fachowej pomocy, bez uczęszczania na żaden kurs, bez nauczyciela.

Czujesz, że musisz sobie to wszystko przypomnieć, poukładać, usystematyzować.

A przede wszystkim chcesz w końcu zacząć używać angielskiego w praktyce – chcesz się przełamać i rozmawiać bez obaw. Brzmi znajomo? To jest kurs dla Ciebie.

Na wiosnę 2024 rusza najnowsza edycja Intensywnego Kursu Weekendowego (IKW) języka angielskiego dla “wiecznie początkujących” (poziom A1/A2). To kurs online! Możesz się uczyć, nie wychodząc z domu.

IKW z Verbono to nowoczesne, dynamiczne i przede wszystkim praktyczne szkolenie językowe. Spodziewaj się szybkiego tempa i naprawdę intensywnej formuły kursu: będziesz mieć aż 20 lekcji w 2 dni (w jeden weekend). IKW to nasz autorski “szybki rozruch językowy”.

Jesteś osobą dorosłą i chcesz w końcu przeskoczyć poziom podstawowy, przełamać barierę językową i zacząć rozmawiać po angielsku, w dodatku rozumiejąc i stosując właściwe struktury gramatyczne? Nie przegap zapisów – ten kurs odbywa się tylko 2 razy w roku.

Masz pytania dotyczące intensywnej nauki angielskiego w weekend? Spójrz tutaj:

1. Intensywny Kurs Weekendowy / IKW. Co to jest i ile to godzin nauki?

Nasz IKW to aż 20 lekcji w 2 kolejne dni (sobota i niedziela). Czyli ilość godzin sięgająca prawie połowie semestru w typowych szkołach językowych.
To najbardziej kompaktowy i intensywny kurs językowy na rynku szkoleniowym: 2 dni = 20 praktycznych lekcji.
IKW zawiera w sobie również elementy treningu uczenia się, a do tego otrzymasz bogaty “Pakiet Po-kursowy” (specjalnie opracowane materiały do nauki + wskazówki, jak się uczyć samemu po kursie), dzięki któremu będziesz się skutecznie uczyć języka już samodzielnie, po zakończonym kursie.

2. Kiedy i gdzie mamy zajęcia?

To kurs online, ale nie do samodzielnej nauki, lecz z aktywnym udziałem lektora na żywo. Miejsce zajęć: dedykowana i prywatna grupa na Facebook – to tam zamieszczane są wszystkie materiały w postaci lekcji video, sesji pytań i odpowiedzi na żywo z lektorem, materiałów PDF z ćwiczeniami, quizów i zadań do wykonania dla uczestników. Kurs odbywa się w jeden weekend: sobota (10 godzin lekcyjnych + dodatkowy czas na 2 dłuższe przerwy) i niedziela (10 godzin lekcyjnych + przerwy jak w sobotę).
Dokładne godziny zajęć w sobotę i niedzielę: 9:00-12:00 (potem 30 minutowa przerwa po pierwszym bloku zajęć), 12:30-14:00 (potem przerwa obiadowa od 14:00 do 15:30), 15:30-18:30. Łącznie 20 godzin lekcyjnych.

3. Kurs dla “wiecznie początkujących” – czy to na pewno grupa dla mnie?

To kurs dla osób, które już (kilkakrotnie) “podchodziły” do nauki angielskiego i za każdym razem zaczynały od początku. Znają więc absolutne “podstawy podstaw” angielskiego (czyli np. alfabet, podstawowe zasady wymowy, odmianę czasownika “to be”, liczenie, przedstawianie się i inne podstawowe zwroty, itd.), ale nadal nie mówią w tym języku i mają problemy z właściwym i swobodnym stosowaniem podstaw angielskiej gramatyki (w tym czasów).

4. Czy muszę mieć konto na Facebook, żeby wziąć udział w tym kursie?

Tak. Przy zakupie dostępu do kursu podaj proszę swoją nazwę użytkownika na Facebook, aby móc dołączyć do grupy.

5.  Do kiedy mam dostęp do materiałów z kursu?

Nasza wspólna nauka w grupie trwa jeden weekend. Bardzo intensywny weekend. ;] I zachęcam Cię mocno, żebyś faktycznie aktywnie uczestniczyła w tych zajęciach w weekend – to wtedy masz czas i możliwość interakcji z lektorem i innymi uczestnikami kursu; to wtedy możesz zadawać wszelkie pytania dotyczące materiału z kursu; to wtedy dostajesz feedback od lektora. A potem możesz już samodzielnie kontynuować naukę angielskiego z gwarancją, że będziesz już doskonale wiedzieć, co i jak robić, żeby Twoja nauka była tym razem skuteczna i jednocześnie przyjemna. Grupa pozostanie aktywna (ale już bez moderacji lektora, bez żadnego udziału lektora) przez 2 tygodnie po zakończeniu kursu. To czas dla Ciebie, aby jeszcze raz wrócić do nagrań i innych materiałów i żeby zapisać je sobie “na później” do samodzielnych powtórek.

6. Kto prowadzi zajęcia w ramach tego IKW?

mgr Emilia Bukiewicz – dyplomowana lingwistka, filolog, doświadczony trener i tłumacz 3 języków (w tym angielskiego), metodyk, założycielka studia językowego Verbono

7. Czego się nauczę?

Poznasz i przećwiczysz w praktyce podstawy komunikacji w języku angielskim – proste, ale naturalne i spontaniczne rozmowy w codziennych sytuacjach. Skutecznie wzbogacisz swoje słownictwo, ucząc się w kontekście – zapomnij o mechanicznym powtarzaniu pojedynczych słówek i zwrotów z rozmówek, których potem nie potrafisz samodzielnie użyć w rozmowie.

Nauczysz się praktycznego użycia podstawowych struktur gramatycznych (w tym 6 głównych czasów angielskich + konstrukcji “be going to” i “used to do” ) – w końcu je zrozumiesz i utrwalisz. Bezrefleksyjnemu “klepaniu” regułek mówimy NIE.

Przećwiczysz poprawną i naturalną wymowę języka angielskiego (wariant brytyjski).

8. Potrzebuję podręcznika?

Absolutnie nie. Otrzymasz w cenie kursu mnóstwo przydatnych materiałów do nauki angielskiego – zarówno w trakcie samego kursu IKW, jak i po jego zakończeniu (tzw. “Pakiet Po-kursowy” = zestaw materiałów i wskazówek, jak skutecznie kontynuować naukę angielskiego już SAMODZIELNIE).

9. Otrzymam certyfikat?

Tak. Każdy kursant, który uczestniczył w zajęciach, otrzymuje imienny certyfikat ukończenia kursu z potwierdzeniem poziomu zaawansowania.

10. Ile kosztuje ten kurs?

700 zł brutto / osoba / kurs. Zgarnij zniżkę przy wczesnym zapisie, tzn. na minimum 21 dni przed startem kursu. Wystawiamy faktury do zakupu.

11. Co jest zawarte w tej cenie?

Udział w 2-dniowym intensywnym szkoleniu online z lektorem na żywo + ciekawe i różnorodne materiały do nauki w trakcie kursu + “Pakiet Po-kursowy” do nauki samodzielnej po kursie+ certyfikat uczestnictwa + faktura VAT.

Zapisy trwają, więc działaj. Zapisz się na ten kurs – wyślij maila na adres: kontakt@verbono.pl W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie, że jest jeszcze dla Ciebie miejsce w grupie oraz dane do przelewu – zleć go w terminie i do zobaczenia na kursie. A jeśli płacąc za kurs chcesz skorzystać z szybkich płatności online, po skontaktowaniu się z nami mailowo skorzystaj z naszego sklepu online:

Kupuję

Możesz też zapisać się przez formularz poniżej:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Numer telefonu

    Uwagi

    Zajrzyj też na edukacyjny kanał Verbono na YouTube. Zobacz, kto i jak będzie Cię uczył w ramach tego intensywnego kursu języka angielskiego dla “wiecznie początkujących”.