Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Angielski dla „wiecznie początkujących” (weekend)

Angielski dla „wiecznie początkujących” (weekend)

Intensywny weekend z językiem angielskim – kurs dla „wiecznie początkujących”

Ile razy zaczynałaś naukę angielskiego, przerywałaś ją i zaczynałaś od nowa? Ile razy wracałaś do podstaw? I w dodatku wiesz, że nadal ich porządnie nie opanowałaś… Czujesz, że „drepczesz w miejscu”?

Dla kogo jest ten kurs? Kim jest „wiecznie początkujący”?

„Teoretycznie” znasz absolutne podstawy angielskiego, ale uczyłaś się go dawno i chaotycznie, może nawet bez fachowej pomocy, bez uczęszczania na żaden kurs, bez nauczyciela. Czujesz, że musisz sobie to wszystko przypomnieć, poukładać, usystematyzować. A przede wszystkim chcesz w końcu zacząć używać angielskiego w praktyce – chcesz się przełamać i rozmawiać bez obaw. Brzmi znajomo? To jest kurs dla Ciebie.

Już wiosną 2021 we Wrocławiu rusza najnowsza edycja Intensywnego Kursu Weekendowego (IKW) języka angielskiego dla „wiecznie początkujących” (poziom A1/A2). Termin kursu przeniesiony ze względu na sytuację epidemiczną.

IKW z Verbono to nowoczesne, dynamiczne i przede wszystkim praktyczne szkolenie językowe. Spodziewaj się szybkiego tempa i naprawdę intensywnej formuły kursu: będziesz mieć aż 20 lekcji w 2 dni (w jeden weekend). IKW to nasz autorski „szybki rozruch językowy”.

Jesteś osobą dorosłą i chcesz w końcu przeskoczyć poziom podstawowy, przełamać barierę językową i zacząć rozmawiać po angielsku, w dodatku rozumiejąc i stosując właściwe struktury gramatyczne? Nie przegap zapisów – ten kurs organizujemy tylko 2 razy w roku.

Masz pytania dotyczące intensywnej nauki angielskiego w weekend? Spójrz tutaj:

1. Intensywny Kurs Weekendowy / IKW. Co to jest i ile to godzin nauki?

Nasz IKW to aż 20 godzin lekcyjnych w 2 kolejne dni (sobota i niedziela). Czyli ilość godzin sięgająca prawie połowie semestru w zwykłych szkołach językowych.
To najbardziej kompaktowy i intensywny kurs językowy na rynku szkoleniowym: 2 dni = 20 praktycznych lekcji w małej grupie.
IKW zawiera w sobie również elementy treningu uczenia się, a do tego otrzymasz bogaty „Pakiet Po-kursowy” (specjalnie opracowane materiały do nauki + wskazówki, jak się uczyć), dzięki któremu będziesz się skutecznie uczyć języka już samodzielnie, po zakończonym kursie.

2. Kiedy i gdzie mamy zajęcia?

Miejsce zajęć to szkoła Verbono w centrum Wrocławia. Kurs odbywa się w jeden weekend: sobota (10 godzin lekcyjnych + dodatkowy czas na 2 dłuższe przerwy) i niedziela (10 godzin lekcyjnych + przerwy jak w sobotę).
Dokładne godziny zajęć w sobotę i niedzielę: 9:00-12:00 (potem 30 minutowa przerwa po pierwszym bloku zajęć), 12:30-14:00 (potem przerwa obiadowa od 14:00 do 15:30 – o obiad zadbasz we własnym zakresie), 15:30-18:30.

3. Ile osób będzie w grupie?

W Verbono tworzymy bardzo małe grupy – to nasz priorytet.  Mała grupa IKW liczy tylko od 4 do 6 osób. Dzięki temu uczysz się w komfortowych warunkach, korzystasz z dopasowanego do Ciebie programu nauczania i indywidualnego podejścia lektora, a na zajęciach rzeczywiście masz czas na to, żeby mówić, mówić i jeszcze raz mówić. Głównym celem nauki języka w Verbono jest właśnie „rozwiązanie języka” kursanta, przełamanie bariery językowej i nauka swobodnej komunikacji w języku angielskim. A to jest wykonalne wtedy, gdy nauka odbywa się w jak najmniejszej grupie.

4. Kurs dla „wiecznie początkujących” – czy to na pewno grupa dla mnie?

To kurs dla osób, które już (kilkakrotnie) „podchodziły” do nauki angielskiego i za każdym razem zaczynały od początku. Znają więc absolutne „podstawy podstaw” angielskiego (czyli np. alfabet, podstawowe zasady wymowy, odmianę czasownika „to be”, liczenie, przedstawianie się i inne podstawowe zwroty, itd.), ale nadal nie mówią w tym języku i mają problemy z właściwym i swobodnym stosowaniem podstaw angielskiej gramatyki (w tym czasów).

5. Czy muszę być z Wrocławia, żeby wziąć udział w tym IKW?

Jasne, że nie! W ramach tego kursu zawsze mamy „silną reprezentację” całej Polski – przyjeżdżają do nas uczestnicy z Pomorza, Lubelszczyzny, ba – nawet z Wielkiej Brytanii. Przyjedź tu na jeden weekend – to tylko 2 DNI. A potem możesz już samodzielnie kontynuować naukę angielskiego z gwarancją, że będziesz już doskonale wiedzieć, co i jak robić, żeby Twoja nauka była tym razem skuteczna i jednocześnie przyjemna.

6. Kto prowadzi zajęcia w ramach tego IKW?

mgr Emilia Bukiewicz – dyplomowana lingwistka, filolog, doświadczony trener i tłumacz 3 języków (w tym angielskiego), metodyk, założycielka studia językowego Verbono.

7. Czego się nauczę?

Poznasz i przećwiczysz w praktyce podstawy komunikacji w języku angielskim – będziesz prowadzić proste, ale naturalne i spontaniczne rozmowy w codziennych sytuacjach. Skutecznie wzbogacisz swoje słownictwo, ucząc się w kontekście – zapomnij o mechanicznym powtarzaniu pojedynczych słówek i zwrotów z rozmówek, których potem nie potrafisz samodzielnie użyć w rozmowie.

Nauczysz się praktycznego użycia podstawowych struktur gramatycznych (w tym 6 głównych czasów angielskich + konstrukcji „be going to” i „used to do” ) – w końcu je zrozumiesz i utrwalisz. Bezrefleksyjnemu „klepaniu” regułek mówimy NIE.

Przećwiczysz poprawną i naturalną wymowę języka angielskiego (wariant brytyjski).

8. Potrzebuję podręcznika?

Absolutnie nie. Otrzymasz od nas w cenie kursu mnóstwo przydatnych materiałów do nauki angielskiego – zarówno w trakcie samego kursu IKW, jak i po jego zakończeniu (tzw. „Pakiet Po-kursowy” = zestaw materiałów i wskazówek, jak skutecznie kontynuować naukę angielskiego już SAMODZIELNIE).

9. Otrzymam certyfikat?

Tak. Każdy kursant, który uczestniczył w zajęciach, otrzymuje imienny certyfikat ukończenia kursu z potwierdzeniem poziomu zaawansowania.

10. Ile kosztuje ten kurs?

700 zł brutto / osoba / kurs. Zgarnij zniżkę (-100zł) przy wczesnym zapisie, tzn. na minimum 21 dni przed startem kursu. Wystawiamy faktury VAT lub paragony fiskalne (dla klientów indywidualnych).

11. Co jest zawarte w tej cenie?

Udział w 2-dniowym intensywnym szkoleniu we Wrocławiu + ciekawe materiały do nauki w trakcie kursu + „Pakiet Po-kursowy” + certyfikat uczestnictwa + faktura VAT + w czasie zajęć ciepłe i zimne napoje (kawa, herbata, woda), owoce, słodkie i słone przekąski. Jeśli przyjeżdżasz do Wrocławia z innej części Polski/świata, zadbaj o swój transport i ewentualny nocleg we własnym zakresie (w okolicy znajduje się wiele hosteli i hoteli).

Zapisy trwają, więc działaj. Zapisz się na ten kurs – wyślij maila na adres: kontakt@verbono.pl W odpowiedzi otrzymasz potwierdzenie, że jest jeszcze dla Ciebie miejsce w małej grupie oraz dane do przelewu – zleć go w terminie i do zobaczenia na kursie. A jeśli płacąc za kurs chcesz skorzystać z szybkich płatności online, po skontaktowaniu się z nami mailowo skorzystaj z naszego sklepu online:

Kupuję

Możesz też zapisać się przez formularz poniżej:

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Numer telefonu

    Uwagi

    Zajrzyj też na edukacyjny kanał Verbono na YouTube. Zobacz, kto i jak będzie Cię uczył w ramach tego intensywnego kursu języka angielskiego dla „wiecznie początkujących”.