Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Mój pierwszy e-book do nauki niderlandzkiego

Mój pierwszy e-book do nauki niderlandzkiego

Napisałam swoją pierwszą e-książkę!

Od dłuższego czasu zastanawiałam się, jak poszerzyć ofertę Verbono, żeby dotrzeć do tych z Was, którzy nie mogą uczyć się ze mną osobiście we Wrocławiu, w ramach intensywnych kursów w mikro-grupach czy indywidualnych treningów językowych. Rozumiem, że nie każdy może sobie na to pozwolić z różnych względów – logistycznych, finansowych. A są przecież też tacy, którzy w pełni świadomie wybierają samodzielną naukę języka, bez wsparcia nauczyciela, tutora lub trenera. I ja to świetnie rozumiem. Dlatego właśnie wprowadzam do oferty mojej szkoły zupełnie nowe rozwiązania, które pomogą Wam się uczyć samodzielnie, ale sensownie: w sposób przemyślany metodycznie i w oparciu o solidne materiały do nauki języków – niderlandzkiego i angielskiego. Przygotowuję nie jeden e-book, a całą ich serię, a później również kursy online. Mój pierwszy e-book do nauki niderlandzkiego już jest dostępny w naszym Sklepie online!

Na pierwszy ogień poszedł niderlandzki.

Napisałam swoją pierwszą e-książkę, czyli e-booka, do aktywnej i samodzielnej nauki języka niderlandzkiego od podstaw. Nie od samiusieńkich podstaw, nie od zera. Mój e-book / workbook “PrzeTESTuj swój niderlandzki” (poziom A1) przeznaczony jest przede wszystkim dla tych z Was, którzy są początkujący, ale już zaczęli się uczyć (może na kursie, a może właśnie samodzielnie) i szukają dobrych materiałów, które pomogą im się sprawdzić, przetestować – zobaczyć, co tak naprawdę już potrafią, a nad czym mogą jeszcze popracować. Dla tych, którzy nie są pewni, czy ich nauka tego języka w ogóle daje jakieś efekty i czy rzeczywiście idą do przodu. Ten bogaty zestaw 250 ćwiczeń pomoże Wam usystematyzować wiedzę i utrwalić umiejętności z zakresu wymowy, podstaw gramatyki, słownictwa i komunikacji / umiejętności rozmawiania z Holendrami i Flamandami. “PrzeTESTuj…” nazywam workbookiem raczej niż e-bookiem, ponieważ zdecydowałam, że napiszę e-książkę do aktywnej pracy z nią, pełną praktycznych ćwiczeń, a nie po prostu książkę do czytania. Mam nadzieję, że po zakupie swojego egzemplarza wydrukujesz strony z ćwiczeniami i będziesz je wypełniać ręcznie! Dlaczego to tak ważne? Piszę o tym więcej w ofercie tego e-booka do nauki niderlandzkiego

Trwa sprzedaż: e-book do nauki niderlandzkiego w dobrej cenie

Cieszę się ogromnie, że część z Was ma już w rękach swój egzemplarz “PrzeTESTuj swój niderlandzki”! Etap przedsprzedaży już się zakończył, a od 17 do 31 grudnia trwa sprzedaż. Wszystkie zamówienia złożone w dniach 11-16 grudnia (przedsprzedaż) zostały zrealizowane. Jeśli zapłaciłeś za swój egzemplarz w przedsprzedaży, koniecznie dokładnie sprawdź swoją skrzynkę mailową, wszystkie foldery. Oczywiście chodzi o adres mailowy, który podałeś w formularzu zamówienia e-booka. Czeka tam na Ciebie wiadomość ode mnie z linkiem do pobrania workbooka. Jeśli jednak nie potrafisz znaleźć maila, napisz do mnie bez wahania. Korzystasz już workbooka? Jakie są Twoje pierwsze wrażenia? Koniecznie daj mi znać. Dziękuję!

Przegapiłeś przedsprzedaż? Jeszcze nic straconego!

Od 17 do 31 grudnia trwa otwarta SPRZEDAŻ workbooka. Tak, tylko do końca grudnia, a potem na określony czas “PrzeTESTuj…” znika z rynku. Zatem łap go teraz! W dodatku do 23 grudnia (do godziny 23:59) obowiązuje cena promocyjna 32 zł brutto.

Workbook “PrzeTESTuj swój niderlandzki” (poziom A1) pomoże Ci sprawdzić, czy Twoja nauka języka idzie w dobrą stronę. Co już umiesz? A co musisz jeszcze utrwalić? To świetna weryfikacja Twoich umiejętności językowych.

Zobacz pełną ofertę i zamów swój egzemplarz workbooka (kliknij)

 

spis tresci ebook niderlandzki

Dyplomowana lingwistka i trener, filolog, doświadczony lektor i tłumacz języka angielskiego, niderlandzkiego i niemieckiego. Założycielka studia językowego Verbono.

0 komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*