Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Angielski: Indywidualny Trening Językowy

Angielski: Indywidualny Trening Językowy

Angielski w 100% „szyty na miarę”

Zależy Ci na indywidualnym podejściu, skutecznej nauce angielskiego i jej trwałych rezultatach?

Chcesz wyrobić w sobie nawyk systematycznej nauki?

Szukasz doświadczonego trenera językowego, który wie, jak Cię zmotywować i poprowadzić prosto do celu?

Zapraszam do nauki ze mną w ramach Indywidualnego Treningu Językowego (ITJ).

Co da Ci Indywidualny Trening Językowy?

 • Jasno określisz swoje cele językowe i razem wypracujemy optymalny plan ich realizacji.
 • Nauczysz się zarządzać swoim czasem i samym sobą w procesie nauki języka – krótko mówiąc, nauczysz się samodzielnej nauki, która przynosi mierzalne rezultaty.
 • Skoncentrujemy się na sprawnościach językowych, które są Ci najbardziej potrzebne (np. mówienie).
 • Będziesz zmotywowany do nauki angielskiego. Mało tego: nawet jeśli dziś nie lubisz się uczyć, wzbudzisz w sobie entuzjazm i zbudujesz wewnętrzną motywację, które pozwolą Ci się cieszyć procesem nauki i wytrwać w nim. I w końcu polubisz angielski. 
 • Zdiagnozujemy Twój preferowany styl uczenia się i jednocześnie będziemy rozwijać pozostałe style, abyś zaczął uczyć się całościowo, holistycznie, a tym samym – skutecznie.
 • Nauczysz się uczyć.
 • ITJ to mierzalne rezultaty – poznasz swój wyjściowy poziom zaawansowania, wyznaczysz ten docelowy i z każdą indywidualną sesją będziesz się do niego przybliżał, obserwując swoje postępy w nauce.
 • Dzięki zastosowaniu technik coachingowych przełamiesz wewnętrzne bariery, zwłaszcza te związane ze strachem przed mówieniem po angielsku. W razie potrzeby możemy również pracować nad Twoją determinacją, systematycznością i samodyscypliną, ponieważ bez nich skuteczna nauka języka (czy czegokolwiek innego) niestety nie ma miejsca.
 • Zainwestujesz w swój rozwój, zdobędziesz nowe umiejętności i podniesiesz swoją pewność siebie. Dzięki temu pozytywnie wpłyniesz na jakość swojego życia.

Skończ z odkładaniem tej decyzji na „jutro”. Nie czekaj, aż angielski magicznie wejdzie Ci do głowy. Zdradzę Ci „sekret” – to nie nastąpi. Weź sprawy w swoje ręce i zacznij aktywnie rozwijać swoje umiejętności.

Obecnie zajęcia prowadzone są wyłącznie on-line: przez komunikator Skype, z użyciem nie tylko dźwięku, ale też wizji, dlatego to spotkanie on-line zasadniczo niczym nie różni się od zajęć twarzą w twarz/stacjonarnie, a jest bardzo wygodne i pozwala kursantowi zaoszczędzić czas na dojazdy, parkowanie, etc.

Wartość 60 minut zajęć to: 120 zł brutto (język angielski ogólny, wszystkie poziomy) lub 150 zł brutto (język angielski specjalistyczny: angielski w biznesie, angielski dla managerów, angielski w HR).

WAŻNE: W Verbono uczymy wyłącznie w systemie intensywnym, ponieważ tylko taki system przynosi optymalne rezultaty dla kursantów. To znaczy: lekcje odbywają się minimum 3 razy w tygodniu (a idealnie 5 razy w tygodniu, poniedziałek-piątek).
Przez taką intensyfikację zajęć przyspieszamy naukę, zwiększamy jej skuteczność i nie rozciągamy jej w czasie. Zamiast przez rok (raz w tygodniu), uczysz się intensywnie (3 lub 5 razy w tygodniu) przez np. miesiąc, a potem możesz kontynuować naukę już samodzielnie. I w dodatku wiesz wtedy, czego i jak się uczyć!

„Pakiet 5” (= 5  godzin) to minimalna ilość zajęć, na którą możesz się zdecydować na początek. Pakiet optymalny to 10 godzin („Pakiet 10”) – w systemie nauki 5 razy w tygodniu (pon-pt) wykorzystasz ten „Pakiet 10” w ciągu 2 tygodni. Następnie mamy obowiązkową przerwę 1-2 tygodnie na konsolidację wiedzy i umiejętności językowych. A potem możesz zdecydować się na drugi „Pakiet 10”. Uśredniając, nasi kursanci decydują się na 2-3 „Pakiety 10”, ale to oczywiście zawsze decyzja indywidualna: Ty możesz chcieć/potrzebować mniej lub więcej godzin. To Ty decydujesz.

Aktualne wolne terminy – niestety obecnie nie mam dostępności terminów (zapisz się na listę oczekujących)

 • poniedziałki:
 • wtorki:
 • środy:
 • czwartki:
 • piątki:
 • Jeśli te aktualnie dostępne terminy jednak Ci nie pasują, zapisz się na listę oczekujących na inny, wybrany przez siebie termin (kontakt mailowy, adres poniżej).

Wybierz pasujące Ci terminy zajęć (dni i godziny), skontaktuj się ze mną mailowo i umów na pierwszą sesję angielskiego ITJ. Aby uzyskać więcej informacji lub zarezerwować terminy zajęć, napisz do mnie: kontakt@verbono.pl  W odpowiedzi mailowej otrzymasz potwierdzenie terminów zajęć, ewentualne dodatkowe informacje i dane do wykonania przelewu za kurs. Jeśli zamiast wykonywać standardowy przelew bankowy wolisz skorzystać z szybkich płatności online, wejdź wtedy do naszego sklepu online:

Kupuję

Do zobaczenia!

mgr Emilia Bukiewicz – trenerka językowa i dyplomowany coach profesjonalny, dyplomowany multi-filolog (3 kierunki studiów), doświadczony lektor i tłumacz języka angielskiego (13 lat doświadczenia), metodyk i autorka materiałów do nauki 3 języków obcych (ang, nl, de)

Na moim kanale YouTube możesz zobaczyć, jak dzielę się swoją językową pasją, kompetencjami i doświadczeniem: