Angielski, niderlandzki i niemiecki: intensywnie w mikro-grupie + kursy indywidualne + trening uczenia się + tłumaczenia

Niderlandzki: szybki start (weekend)

Niderlandzki: szybki start (weekend)

Wil jij Nederlands leren? Dat kan bij Verbono! … tak, to jest napisane po niderlandzku. Już niedługo dowiesz się, co to dokładnie znaczy i sam będziesz budować proste zdania, zadawać pytania i po prostu zaczniesz mówić w tym „egzotycznym” języku! Weź udział w naszym Intensywnym Kursie Weekendowym: „Niderlandzki: szybki start” we Wrocławiu.

W weekend 16-17 marca 2019 odbędzie się najnowsza edycja tego innowacyjnego kursu języka niderlandzkiego („holenderskiego”) od absolutnych podstaw. Nie trać swojego cennego czasu! W jeden ultra-intensywny weekend możesz opanować niezbędne podstawy komunikacji w tym języku. To nowoczesne szkolenie jest szybkim „rozruchem językowym” dla tych, którzy szanują swój czas i są zmotywowani, żeby dać z siebie 100%!

Zarezerwuj swoje miejsce w małej grupie. Ten kurs od podstaw organizujemy tylko 2 razy w roku.

Czym jest Intensywny Kurs Weekendowy z Verbono? To dynamiczne zajęcia językowe prowadzone przez 2 kolejne dni (sobotę i niedzielę). Każdego dnia masz aż 10 praktycznych lekcji – w sumie 20 godzin zajęciowych w jeden weekend. Uczysz się intensywnie, w praktycznym ujęciu, sprawdzoną metodą „pełnego zanurzenia” = Total Immersion, co zwiększa skuteczność Twojej nauki i pozwala Ci jak najwięcej wynieść z tego kursu.

Czego możesz się spodziewać w ramach kursu „Niderlandzki: szybki start”?

Szybkiego tempa, nacisku na praktyczną naukę języka i maksymalne, trwałe rezultaty po ukończonym kursie.

Język niderlandzki kurs Wrocław

 

Kurs prowadzony jest metodą „Total Immersion” („pełnego zanurzenia”), z wykorzystaniem zdobyczy neurodydaktyki (czyli nauki zajmującej się technikami naturalnego uczenia – przyjaznego dla naszych mózgów), psychologii poznawczej oraz glottodydaktyki. Dzięki temu uczysz się skutecznie, naturalnie i z wykorzystaniem technik i strategii „przyjaznych dla mózgu”. W pewnym sensie zanurzasz się w języku.

W ramach tego ultra-intensywnego kursu:

 • opanujesz niezbędne podstawy języka niderlandzkiego w jego praktycznym, „życiowym” wymiarze
 • poprawna wymowa tego języka nie będzie Ci już obca
 • poznasz podstawowe zwroty, używane przez Holendrów i Flamandów w ich codziennej komunikacji
 • nauczysz się uczyć – dostaniesz zestaw „narzędzi”, z których będziesz korzystał po zakończeniu kursu, ucząc się już samodzielnie
 • poznasz strategie samodzielnej nauki języka (w tym: wyszukiwanie materiałów do nauki, organizacja i zarządzanie swoim czasem w procesie nauki języka, itd.)
 • będziesz mówić, mówić i jeszcze raz mówić
 • dowiesz się, jak się skutecznie motywować do nauki – również wtedy, gdy nie ma przy Tobie nauczyciela
 • nauczysz się korzystać z autentycznych materiałów językowych (artykułów w prasie i internecie, materiałów video, filmów, seriali, programów radiowych i telewizyjnych, itp.) od samego początku nauki języka (nie musisz, a nawet nie powinieneś z tym czekać, aż dobrze opanujesz język)
 • poznasz sprawdzony system powtórek dużych partii materiału
 • ruszysz z miejsca pod opieką doświadczonej lektorki i trenerki językowej – dzięki temu potem poradzisz już sobie sam, bez błądzenia po omacku.

To ultra-intensywny, najbardziej skuteczny kurs typu „zanurzenie” – zaczniesz mówić po niderlandzku w jeden weekend.

Czy to znaczy, że można nauczyć się języka od A do Z właśnie w jeden weekend? Oczywiście, że nie! To (póki co, przynajmniej) NIE jest możliwe. Ale dzięki temu intensywnemu „rozruchowi” opanujesz potrzebne podstawy i będziesz dokładnie wiedział, co i jak robić po zakończeniu kursu, by już samodzielnie nadal uczyć się tego języka. Pomoże Ci w tym specjalnie opracowany „Pakiet Po-kursowy”, który otrzymasz po ukończeniu tego szkolenia.

Poświęcasz zaledwie jeden weekend (w całości), ale później możesz uczyć się w zaciszu swojego domu, w wybranym przez Ciebie momencie, samodzielnie, na własnych zasadach – bez marnowania czasu na ciągłe dojazdy do szkoły językowej.

niderlandzki wroclaw

Przechodzimy do informacji „techniczno-organizacyjnych”:

 • Ten Intensywny Kurs Weekendowy języka niderlandzkiego od podstaw obejmuje 20 godzin lekcyjnych (20 x 45 minut). To ilość godzin bliska połowie semestru w standardowej szkole językowej.
 • Zajęcia w jeden weekend: sobota (10 godzin lekcyjnych + dodatkowy czas na 2 dłuższe przerwy) i niedziela (10 godzin lekcyjnych + przerwy jak w sobotę).
 • Dokładne godziny zajęć w sobotę i niedzielę: 9:00-12:00 (potem 30 minutowa przerwa po pierwszym bloku zajęć), 12:30-14:00, przerwa obiadowa (od 14:00 do 15:30), 15:30-18:30.
 • Termin najbliższego kursu: 16-17 marca 2019 (jeden weekend).
 • Miejsce zajęć: siedziba Verbono, Wrocław.
 • Zajęcia poprowadzi mgr Emilia Bukiewicz – dyplomowana multilingwistka (w tym filolog niderlandzki) i coach językowy, doświadczony edu-trener / trener uczenia się, lektor i tłumacz.
 • Wszystkie materiały dydaktyczne są już zawarte w cenie kursu – nie musisz kupować żadnego podręcznika.
 • Będziesz się uczyć w małej grupie (od 4 do 8 osób; średnio 6).
 • Otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie.
 • Każdy uczestnik otrzyma też specjalnie opracowany „Pakiet Po-kursowy” (plan samodzielnej nauki języka + zestaw materiałów, w tym audio-video), dzięki któremu będziesz mógł powtarzać materiał przerobiony na kursie i konsolidować swoje umiejętności.
 • Wartość kursu: 600 zł brutto / osoba.
 • Zniżka przy wczesnym zapisie: -100 zł (obowiązuje do 21 dni przed startem kursu = promocja „first minute”).
 • Przewidziana jest przerwa obiadowa (w pobliżu jest wiele barów i restauracji, w których we własnym zakresie możesz zjeść obiad); zapewniamy przekąski i napoje w czasie zajęć.
 • Jeśli nie jesteś z Wrocławia i zastanawiasz się, co z noclegiem – 100 metrów od Verbono znajdują się liczne hotele i hostele.

Zniżka przy wczesnym zapisie: -100 zł /os.

Atrakcyjne zniżki przy zapisach grupowych (przy wspólnym zapisie 3 lub więcej osób).

[promocje nie łączą się]

Masz pytanie? Chcesz się zapisać na najbliższą edycję tego kursu? Wyślij maila na: kontakt@verbono.pl

Zapisy prowadzone są wyłącznie drogą elektroniczną – napisz na podany wyżej adres mailowy lub zapisz się przez ten formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Uwagi

 

Do zobaczenia we Wrocławiu!

Chcesz wiedzieć, kto i jak będzie Cię uczył w ramach tego kursu IKW? Obejrzyj tę lekcję video: