Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Niderlandzki: szybki start (weekend)

Niderlandzki: szybki start (weekend)

Dwa intensywne dni z językiem niderlandzkim

Wil jij Nederlands leren? Dat kan bij Verbono! … Już niedługo dowiesz się, co to dokładnie znaczy i sam będziesz budować proste zdania, zadawać pytania i po prostu zaczniesz mówić w tym „egzotycznym” języku. Weź udział w naszym Intensywnym Kursie Weekendowym „Niderlandzki: szybki start” we Wrocławiu. Nie jesteś stąd? Przyjedź do nas na dwa dni. Zainwestuj JEDEN intensywny weekend w naukę języka. Potem będziesz w stanie uczyć się go już samodzielnie, w swoim wolnym czasie, na swoich zasadach, korzystając z materiałów do nauki, które otrzymasz w ramach kursu.

Uwaga, termin kursu przeniesiony ze względu na sytuację epidemiczną.  Dopiero po ustaniu pandemii odbędzie się najnowsza edycja tego innowacyjnego kursu języka niderlandzkiego („holenderskiego”) od absolutnych podstaw. Szczegóły zapisów znajdziesz niżej.

Dla kogo jest to szkolenie językowe? Dla tych, którzy nie lubią tracić swojego cennego czasu i potrzebują szybkiego wprowadzenia do nauki języka niderlandzkiego (zwanego potocznie holenderskim). W jeden ultra-intensywny weekend możesz opanować niezbędne podstawy komunikacji w tym języku. To nowoczesne szkolenie jest szybkim „rozruchem językowym” dla tych, którzy szanują swój czas i są zmotywowani, żeby dać z siebie 100%.

Zarezerwuj swoje miejsce w małej grupie. Ten kurs od podstaw organizujemy tylko 2 razy w roku.

Czym jest Intensywny Kurs Weekendowy z Verbono? To dynamiczne zajęcia językowe prowadzone przez 2 kolejne dni (sobotę i niedzielę). Każdego dnia masz aż 10 praktycznych lekcji – w sumie 20 godzin zajęciowych w jeden weekend. Uczysz się intensywnie, w praktycznym ujęciu, sprawdzoną metodą „pełnego zanurzenia” = Total Immersion, co zwiększa skuteczność Twojej nauki i pozwala Ci jak najwięcej wynieść z tego kursu.

Czego możesz się spodziewać w ramach kursu „Niderlandzki: szybki start”?

Szybkiego tempa, nacisku na praktyczną naukę języka i maksymalne, trwałe rezultaty po ukończonym kursie.

Język niderlandzki kurs Wrocław

W ramach tego ultra-intensywnego kursu:

 • opanujesz niezbędne podstawy języka niderlandzkiego w jego praktycznym, „życiowym” wymiarze
 • poprawna wymowa tego języka nie będzie Ci już obca
 • zrozumiesz i przećwiczysz podstawy niderlandzkiej gramatyki (m.in. odmiana czasowników, budowanie zdań i zadawanie pytań, czas teraźniejszy, używanie rodzajników een/het/de, zaimki osobowe i dzierżawcze, negacja/przeczenia, etc.)
 • poznasz podstawowe zwroty, używane przez Holendrów i Flamandów w ich codziennej komunikacji
 • nauczysz się uczyć – dostaniesz zestaw „narzędzi”, z których będziesz korzystał po zakończeniu kursu, ucząc się już samodzielnie
 • poznasz strategie samodzielnej nauki języka (w tym: wyszukiwanie materiałów do nauki, organizacja i zarządzanie swoim czasem w procesie nauki języka, itd.)
 • zaczniesz mówić po niderlandzku – kładziemy nacisk na praktyczną naukę mówienia, komunikacji
 • dowiesz się, jak się skutecznie motywować do nauki – również wtedy, gdy nie ma przy Tobie nauczyciela
 • nauczysz się korzystać z autentycznych materiałów językowych (artykułów w prasie i internecie, materiałów video, filmów, seriali, programów radiowych i telewizyjnych, itp.) od samego początku nauki języka – nie musisz, a nawet nie powinieneś z tym czekać, aż dobrze opanujesz język
 • ruszysz z miejsca pod opieką doświadczonej lektorki i trenerki językowej – dzięki temu potem poradzisz już sobie sam, bez błądzenia po omacku.

Kurs prowadzony jest metodą „Total Immersion” („Pełnego Zanurzenia”), z wykorzystaniem zdobyczy neurodydaktyki (czyli nauki zajmującej się technikami naturalnego uczenia się – tzw. uczenia się przyjaznego dla naszych mózgów), psychologii poznawczej oraz glottodydaktyki. Dzięki temu uczysz się skutecznie: zanurzasz się w języku, z wykorzystaniem naturalnych technik i strategii uczenia się. Zaczniesz mówić po niderlandzku w jeden weekend.

Czy to znaczy, że można nauczyć się języka od A do Z właśnie w jeden weekend? Oczywiście, że nie! To (póki co, przynajmniej) NIE jest możliwe. Ale dzięki temu intensywnemu „rozruchowi” opanujesz potrzebne podstawy i będziesz dokładnie wiedział, co i jak robić po zakończeniu kursu, by już samodzielnie nadal uczyć się tego języka. Dodatkowo pomoże Ci w tym specjalnie opracowany „Pakiet Po-kursowy”, który otrzymasz po ukończeniu tego szkolenia.

Poświęcasz zaledwie jeden weekend (w całości) na intensywną naukę , ale później możesz uczyć się w zaciszu swojego domu, w wybranym przez Ciebie momencie, samodzielnie i na własnych zasadach – bez marnowania czasu na ciągłe dojazdy do szkoły językowej.

niderlandzki wroclaw

Tu znajdziesz kompletne informacje organizacyjne:

 • Intensywny Kurs Weekendowy (IKW) języka niderlandzkiego od podstaw obejmuje 20 godzin lekcyjnych (20 x 45 minut). To ilość godzin bliska połowie semestru w standardowej szkole językowej.
 • Zajęcia odbywają się w jeden weekend: sobota (10 godzin lekcyjnych + dodatkowy czas na 2 dłuższe przerwy) i niedziela (10 godzin lekcyjnych + przerwy jak w sobotę).
 • Dokładne godziny zajęć w sobotę i niedzielę: 9:00-12:00 (potem 30 minutowa przerwa po pierwszym bloku zajęć), 12:30-14:00 (potem przerwa obiadowa 14:00-15:30), 15:30-18:30.
 • Termin najbliższego kursu: konkretny weekend zostanie podany po ustabilizowaniu się sytuacji epidemicznej.
 • Miejsce zajęć: siedziba Verbono w centrum Wrocławia.
 • Zajęcia prowadzi mgr Emilia Bukiewicz – dyplomowana multilingwistka (w tym filolog niderlandzki) i coach językowy, doświadczony edu-trener / trener uczenia się, lektor i tłumacz.
 • Wszystkie materiały dydaktyczne są już zawarte w cenie kursu – nie musisz kupować żadnego podręcznika.
 • Będziesz się uczyć w małej grupie (tylko od 4 do 6 osób).
 • Otrzymasz imienny certyfikat potwierdzający Twój udział w kursie.
 • Każdy uczestnik otrzyma też specjalnie opracowany „Pakiet Po-kursowy”: plan samodzielnej nauki języka + zestaw materiałów do nauki, w tym audio-video. Dzięki temu będziesz mógł samodzielnie powtarzać materiał przerobiony na kursie i konsolidować swoje umiejętności językowe.
 • Aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty, na minimum tydzień przed startem kursu uczestnicy otrzymają dostęp do części materiałów do nauki (głównie w formie video) – samodzielne zapoznanie się z nimi zajmie kilka godzin. Dzięki temu jeszcze przed kursem poznasz i „oswoisz się” z teorią (m.in. zasady wymowy, wybrane „podstawy podstaw” niderlandzkiej gramatyki), a w trakcie Kursu Weekendowego możemy razem szybciej przejść do praktyki, do wspólnych ćwiczeń.
 • Wartość kursu w cenie regularnej to 700 zł brutto / osoba. 
 • Zniżka przy wczesnym zapisie/płatności: -100 zł (obowiązuje do 21 dni przed startem kursu = promocja „first minute”).
 • Po otrzymaniu płatności wystawiamy paragony fiskalne dla klientów indywidualnych lub faktury VAT dla firm.
 • Przewidziana jest przerwa obiadowa (w pobliżu jest wiele barów i restauracji, w których we własnym zakresie możesz zjeść obiad); zapewniamy słodkie i słone przekąski, owoce i napoje (kawa, herbata, soki, woda) w czasie zajęć.
 • Jeśli nie jesteś z Wrocławia i zastanawiasz się, co z noclegiem, blisko siedziby Verbono znajdują się liczne hotele i hostele (o nocleg zadbaj we własnym zakresie).

Zniżka przy wczesnym zapisie: -100 zł /os.

Atrakcyjne zniżki przy zapisach grupowych – przy wspólnym zapisie 3 lub więcej osób.

[promocje nie łączą się]

Masz pytanie? Chcesz się zapisać na najbliższą edycję tego kursu? Wyślij maila na: kontakt@verbono.pl

Zapisy prowadzone są wyłącznie drogą elektroniczną – napisz na podany wyżej adres mailowy lub zapisz się przez formularz poniżej. Otrzymasz odpowiedź z potwierdzeniem, że jest jeszcze dla Ciebie miejsce w małej grupie oraz kompletne dane do przelewu za kurs. Wnieś opłatę w terminie. Do zobaczenia we Wrocławiu!

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Uwagi

   

   

  Ewentualnie, po napisaniu do nas maila (lub wypełnieniu formularza powyżej) i upewnieniu się, że jest dla Ciebie dostępne miejsce w tej grupie, zamiast wykonywać zwykły przelew bankowy, możesz wówczas skorzystać z szybkich przelewów PayU w naszym sklepie internetowym:

  Kupuję

  Zapis na kurs/płatność oznacza akceptację Regulaminu.

  Chcesz wiedzieć, kto i jak będzie Cię uczył w ramach tego kursu IKW? Obejrzyj tę lekcję video: