Angielski, niderlandzki i niemiecki: intensywnie w mikro-grupie + kursy indywidualne + trening uczenia się + tłumaczenia

Niderlandzki: następny krok – poziom A2 (weekend)

Niderlandzki: następny krok – poziom A2 (weekend)
kurs niderlandzkiego podstawy rozszerzone

Intensywny Kurs Weekendowy: Niderlandzki, poziom A2 (rozszerzone podstawy)

Znasz już absolutne „podstawy podstaw” języka niderlandzkiego? (poziom A1) Czas zrobić następny krok! (poziom A2)

UWAGA: do końca 2020 nie odbędzie się już żadna edycja tego kursu.

Ten intensywny, szybki „rozruch” językowy we Wrocławiu jest dla Ciebie, jeśli znasz już absolutne podstawy tego języka (opanowałeś poziom A1) i chcesz w jak najkrótszym czasie poznać materiał na wyższym poziomie (poziom A2, czyli podstawowy wyższy). W jeden intensywny weekend, czyli łącznie 20 godzin szkoleniowych, umocnisz, usystematyzujesz i rozszerzysz swoje podstawy języka niderlandzkiego.

Zapisz się na najbliższy kurs. To szkolenie organizujemy tylko raz w roku.

kurs A2 niderlandzki

 

Czego możesz się spodziewać w ramach kursu „Niderlandzki: następny krok”?

Tego, co we wszystkich Intensywnych Kursach Weekendowych z Verbono:

 • Szybkiego tempa
 • Nacisku na praktyczną naukę języka niderlandzkiego
 • Optymalnych, trwałych rezultatów po ukończonym kursie (dzięki udziale w samym kursie i konsolidacji po przerobieniu „Pakietu Po-kursowego”, który jest wliczony w cenę IKW).

Nasz Intensywny Kurs Weekendowy (IKW) to dynamiczne zajęcia językowe prowadzone przez 2 kolejne dni (weekend: sobota i niedziela). Każdego dnia bierzesz udział w aż 10 praktycznych lekcjach – w sumie masz 20 godzin zajęciowych w jeden weekend. To najbardziej kompaktowy kurs językowy na rynku szkoleniowym. Uczysz się intensywnie, sprawdzoną metodą „pełnego zanurzenia” (Total Immersion), w połączeniu z wykorzystaniem zdobyczy neurodydaktyki (czyli nauki zajmującej się technikami naturalnego uczenia, przyjaznego dla naszych mózgów), psychologii poznawczej oraz glottodydaktyki. IKW zawiera w sobie również elementy treningu uczenia się, dzięki czemu dowiadujesz się, jak możesz kontynuować naukę języka samodzielnie, już po zakończeniu tego szkolenia. Zwiększa to skuteczność Twojej nauki i tym samym pozwala Ci jak najwięcej wynieść z kursu IKW.

W ramach tego ultra-intensywnego szkolenia weekendowego:

 • opanujesz rozszerzone podstawy języka niderlandzkiego – z naciskiem na jego praktyczne zastosowanie w codziennych, „życiowych” sytuacjach;
 • skutecznie wyćwiczysz poprawną i naturalną wymowę tego języka;
 • poszerzysz swoje słownictwo – w tym zwroty używane w codziennej komunikacji;
 • poznasz i zrozumiesz bardziej zaawansowane mechanizmy gramatyczne (m.in. budowę zdań złożonych z szykiem ramowym/końcowym, czas przeszły Perfectum, czas przyszły z gaan, tryb rozkazujący, konstrukcję z om…te…, odmianę i stopniowanie przymiotników, konstrukcję aan het doen + zijn, itp.);
 • dzięki elementom treningu uczenia się nauczysz się uczyć – otrzymasz przydatny zestaw „narzędzi”, z których będziesz aktywnie korzystać po zakończeniu kursu IKW, kiedy będziesz się uczyć samodzielnie;
 • przede wszystkim poznasz strategie samodzielnej nauki języka, m.in. samodzielne wyszukiwanie materiałów do nauki (w tym tzw. „autentycznych materiałów”, czyli tych przeznaczonych dla native speakerów języka niderlandzkiego), organizacja i zarządzanie swoim czasem podczas nauki języka, podtrzymywanie swojej motywacji, itp.;
 • będziesz brać aktywny udział w konwersacjach (na poziomie A2) – będziesz ćwiczyć rozmawianie po niderlandzku.

Pewnie zastanawiasz się, czy można nauczyć się języka – opanować go „od A do Z” – w zaledwie jeden weekend? Niestety odpowiedź brzmi: nie. To wciąż NIE jest możliwe. Miej racjonalne oczekiwania. Ten Intensywny Kurs Weekendowy nie zdziała cudu: po zaledwie 20 godzinach nauki nie będziesz mówić biegle po niderlandzku. Ale dzięki temu intensywnemu „rozruchowi” językowemu i dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod nauczania opanujesz rozszerzone podstawy języka niderlandzkiego. I przede wszystkim: będziesz już dokładnie wiedzieć, co i jak robić po zakończeniu tego kursu, aby już samodzielnie skutecznie uczyć się tego języka.

Inwestujesz swój czas – jeden weekend, ale później możesz już uczyć się samodzielnie: w zaciszu swojego domu, w wybranym przez Ciebie czasie i na własnych zasadach. Bez marnowania Twojego cennego czasu na ciągłe dojazdy do szkoły językowej.

Verbono niderlandzki wyższe podstawy

Tu znajdziesz wszystkie informacje organizacyjne:

 • Ten Intensywny Kurs Weekendowy języka niderlandzkiego na poziomie A2 obejmuje 20 godzin szkoleniowych (20 x 45 minut). To ilość godzin bliska połowie semestru w standardowej szkole językowej.
 • Zajęcia odbywają się w małej grupie (tylko 4 do 6 osób), w jeden weekend: sobota (10 godzin lekcyjnych + dodatkowy czas na 2 dłuższe przerwy) i niedziela (10 godzin lekcyjnych + przerwy jak w sobotę).
 • Dokładne godziny zajęć w sobotę i niedzielę: 9:00-12:00 (potem 30 minutowa przerwa po pierwszym bloku zajęć), 12:30-14:00, przerwa obiadowa (od 14:00 do 15:30), 15:30-18:30.
 • Termin najbliższej edycji kursu: listopad 2020 (jeden weekend).
 • Miejsce zajęć: siedziba Verbono w centrum Wrocławia.
 • Zajęcia prowadzi mgr Emilia Bukiewicz – dyplomowana multi-lingwistka (w tym filolog niderlandzki) i coach językowy, doświadczony lektor, edu-trener / trener uczenia się, metodyk (10 lat doświadczenia w zawodzie).
 • Każdy uczestnik otrzymuje imienny certyfikat potwierdzający jego udział w kursie.
 • Nie musisz kupować żadnego podręcznika – wszystkie materiały do nauki otrzymasz w cenie kursu.
 • Wartość kursu: 700 zł brutto / osoba.
 • Zniżka przy wczesnym zapisie: -100 zł (obowiązuje do 21 dni przed startem kursu = promocja „first minute”).
 • Przewidziana jest przerwa obiadowa (w pobliżu jest wiele barów i restauracji, w których we własnym zakresie możesz zjeść obiad); zapewniamy przekąski oraz ciepłe i zimne napoje w czasie zajęć.
 • Jeśli nie jesteś z Wrocławia i zastanawiasz się, co z noclegiem: Blisko siedziby Verbono znajdują się liczne hotele i hostele.

Nie przegap!

Zniżka przy wczesnym zapisie: -100 zł.

Zniżki przy zapisach grupowych (przy wspólnym zapisie 3 lub więcej osób): każda z tych osób płaci tylko po 550 zł brutto.

(promocje nie łączą się)

Kupuję

Masz pytanie? Chcesz się zapisać na najbliższą edycję kursu? Wyślij maila na: kontakt@verbono.pl

Zapisy prowadzone są wyłącznie drogą elektroniczną – napisz na podany wyżej adres mailowy lub zapisz się przez formularz poniżej:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Uwagi

  Obejrzyj to video,  jeśli chcesz wiedzieć, kto i w jaki sposób będzie Cię uczył w ramach tego kursu.