Angielski i niderlandzki: intensywne kursy + materiały do samodzielnej nauki języka + trening uczenia się + coaching

Niderlandzki (holenderski) przez Skype indywidualnie

Niderlandzki (holenderski) przez Skype indywidualnie

Nauka języka niderlandzkiego przez Skype: wygoda i nowoczesność

Aktualnie nie mam dostępnych terminów zajęć (do odwołania).

Chcesz się nauczyć języka niderlandzkiego (zwanego potocznie „holenderskim”), ale nie możesz brać udziału w kursach stacjonarnych we Wrocławiu? Zależy Ci na indywidualnym podejściu i elastycznym programie zajęć, który będzie w pełni dopasowany do Twoich potrzeb i celów językowych? Chcesz się uczyć intensywnie, bo nie lubisz marnować swojego cennego czasu?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: Twoje potrzeby spełni indywidualna nauka języka przez Skype z elementami treningu uczenia się. Nie musisz wychodzić z domu, aby rozpocząć intensywną naukę niderlandzkiego z doświadczonym lektorem, dyplomowanym filologiem i trenerem językowym. Nieważne, czy mieszkasz w Polsce, czy w Holandii lub Belgii – jedyne czego potrzebujesz, aby rozpocząć intensywną naukę języka z Verbono, to dostęp do internetu i komunikator Skype. Zapraszam – Emilia Bukiewicz.

Intensywna nauka języka + indywidualny trening uczenia się + elementy coachingu językowego

Cena pojedynczych zajęć (60 minut) języka niderlandzkiego przez Skype to 120 zł brutto w przypadku języka ogólnego na wszystkich poziomach (od podstaw po poziom zaawansowany).

Minimalny pakiet zajęć to „Pakiet 5„; koszt brutto tego pakietu to 600 zł: 5 lekcji po 60 minut.

Optymalny pakiet lekcji to „Pakiet 10„, czyli 10 zajęć po 60 minut, którego wartość to 1200 zł brutto.

Jeśli chcesz się uczyć języka specjalistycznego (niderlandzki w biznesie LUB przygotowanie do certyfikatu NT2), wartość 60-minutowej lekcji wynosi wtedy 150 zł brutto.

Zajęcia w ramach indywidualnego kursu języka niderlandzkiego / „holenderskiego” przez Skype odbywają się w dogodnych dla Ciebie terminach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:30 (w miarę dostępności terminów).

Kurs intensywny – czyli jaki?

WAŻNE: W Verbono uczymy języków wyłącznie w systemie intensywnym, ponieważ tylko taki system nauczania jest skuteczny. Co to znaczy „uczyć się intensywnie”? Twoje lekcje indywidualne odbywają się minimum 3 razy w tygodniu (optymalnie: 5 razy w tygodniu, poniedziałek-piątek).

Przez taką intensyfikację przyspieszasz swoją naukę i nie rozciągasz jej niepotrzebnie w czasie. Działasz strategicznie: oszczędzasz swój czas i uczysz się skutecznie. Zamiast nauki ekstensywnej przez rok (np. raz w tygodniu), z Verbono uczysz się intensywnie przez np. jeden miesiąc, a później możesz kontynuować naukę samodzielnie: na własnych zasadach, w swoim wolnym czasie. A w dodatku po odbyciu tego kursu intensywnego już dokładnie wiesz, czego i jak się uczyć.

„Pakiet 5” (czyli 5  godzin) to minimalna ilość zajęć, na którą możesz się zdecydować na początku nauki z Verbono. Pakiet optymalny to 10 godzin (tzw. „Pakiet 10”): w systemie nauki 5 razy w tygodniu (poniedziałek-piątek) wykorzystasz ten „Pakiet 10” w ciągu 2 następujących po sobie tygodni. Następnie zazwyczaj robimy krótką przerwę (1 lub 2 tygodnie) na konsolidację wiedzy i umiejętności językowych zdobytych podczas kursu. Po tej przerwie kontynuujesz naukę w ramach kolejnego Pakietu, jeśli się na niego zdecydujesz. Nasi kursanci przeważnie decydują się na 2-4 „Pakiety 10”. Jest to oczywiście decyzja indywidualna – Ty możesz potrzebować mniej lub więcej godzin/Pakietów. Sam o tym zdecydujesz.

Aktualne wolne terminy – do wyboru:  AKTUALNIE BRAK DOSTĘPNYCH TERMINÓW (do odwołania)

 • poniedziałki:
 • wtorki:
 • środy:
 • czwartki:
 • piątki:
Zasady nauki przez Skype

Umów się na pierwsze zajęcia. Więcej informacji i rezerwacja terminów wyłącznie mailowo: kontakt@verbono.pl lub przez formularz:

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu

  Wybrany język (wymagane)

  Wybrany kurs językowy (wymagane)

  Twój poziom zaawansowania (wymagane)

  Uwagi

  Po mailowym umówieniu terminów zajęć otrzymasz dane do płatności za kurs. Jeśli będziesz chciał wtedy skorzystać z szybkich płatności internetowych, przejdź do naszego sklepu online:

  Kupuję