Angielski, niderlandzki i niemiecki: intensywnie w mikro-grupie + kursy indywidualne + trening uczenia się + tłumaczenia

Intensywny Kurs Miesięczny: język angielski od podstaw

Intensywny Kurs Miesięczny: język angielski od podstaw

Miesiąc z językiem angielskim od podstaw – kurs intensywny

Już jesienią 2020 ruszamy z najnowszą edycją Intensywnego Kursu Miesięcznego (IKM) języka angielskiego od podstaw: poziom A0-A1. Ten IKM to nowoczesny, dynamiczny i praktyczny kurs angielskiego dla początkujących we Wrocławiu. Jesteś osobą dorosłą i chcesz zacząć naukę angielskiego od absolutnych podstaw? Postaw swoje pierwsze angielskie kroki właśnie z Verbono. I nie przegap zapisów – ten kurs organizujemy tylko raz w roku.

Masz pytania dotyczące intensywnej nauki angielskiego w miesiąc? Spójrz tutaj:

1. Intensywny Kurs Miesięczny. Ile to godzin?

40 godzin lekcyjnych, czyli semestr w miesiąc.

2. Ile razy w tygodniu mamy zajęcia?

5 razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku po 90 minut – to kurs intensywny, który niejako wymusza systematyczną naukę. Uczysz się codziennie i wyrabiasz w sobie dobre nawyki – bez wymówek.

3. Ile osób będzie w grupie?

Tworzymy ekskluzywne mikro-grupy: od 3 do 4 osób (nigdy więcej!). Dzięki temu uczysz się w komfortowych warunkach, korzystasz z indywidualnego, dopasowanego do Ciebie programu nauczania i podejścia lektora, a na zajęciach mówisz, mówisz i jeszcze raz mówisz. Głównym celem nauki języka w Verbono jest właśnie „rozwiązanie języka” kursanta i nauka swobodnej komunikacji w języku angielskim.

4. W jakich godzinach uczy się grupa od podstaw?

Jest to grupa wieczorna (zazwyczaj): godz. 18:30-20:00. Miejsce zajęć: szkoła Verbono, Wrocław.

5. Ile kosztuje ten kurs?

1800 zł brutto / osoba / kurs. Zgarnij zniżkę (-200zł) przy wczesnym zapisie, tzn. na minimum 21 dni przed startem kursu.

6. Czego konkretnie się nauczę?

Poznasz podstawy komunikacji w języku angielskim i będziesz prowadzić proste, ale naturalne i spontaniczne rozmowy w codziennych sytuacjach – np. w sklepie, w restauracji, w pracy, w podróży, opowiesz o sobie i swoich najbliższych, wyrazisz swoje zdanie, poprosisz o pomoc, itd.

Nauczysz się praktycznego użycia podstawowych struktur gramatycznych – bezrefleksyjnemu „klepaniu” regułek mówimy NIE.

Poznasz i wyćwiczysz poprawną wymowę języka angielskiego – w wariancie brytyjskim.

Nauczysz się językowej kreatywności. Po miesiącu intensywnej nauki będziesz w stanie samodzielnie tworzyć wypowiedzi w języku angielskim, które będą pasować do kontekstu. Zapomnij o mechanicznym powtarzaniu słówek czy zwrotów z rozmówek, których potem nie potrafisz samodzielnie użyć.

7. Potrzebuję podręcznika?

Nie. Otrzymasz od nas w cenie kursu mnóstwo przydatnych materiałów do nauki angielskiego.

8. Otrzymam certyfikat?

Tak. Każdy kursant, który był na minimum 90% zajęć, otrzymuje imienny certyfikat ukończenia kursu z potwierdzeniem poziomu zaawansowania.

Kupuję

Na co czekasz? Zapisz się na listę zainteresowanych kursem: kontakt@verbono.pl

Zapis na kurs i płatność oznaczają akceptację Regulaminu.

Zajrzyj też na kanał Verbono na YouTube. Zobacz, kto i jak będzie Cię uczył w ramach tego intensywnego kursu angielskiego dla początkujących.