Angielski, niderlandzki i niemiecki: intensywnie w mikro-grupie + kursy indywidualne + trening uczenia się + tłumaczenia

Angielski i niderlandzki (holenderski) przez Skype

Nauka języka przez Skype: wygoda i nowoczesność

Chcesz nauczyć się języka angielskiego lub niderlandzkiego (zwanego potocznie „holenderskim”), ale nie możesz brać udziału w kursach stacjonarnych we Wrocławiu? Zależy Ci na indywidualnym podejściu i elastycznym programie zajęć, który będzie w pełni dopasowany do Twoich potrzeb i celów językowych? Chcesz się uczyć intensywnie, bo nie lubisz marnować swojego cennego czasu?

Mam dla Ciebie dobrą wiadomość: to nauka języka przez Skype z elementami treningu uczenia się. Nie musisz wychodzić z domu, aby rozpocząć intensywną naukę angielskiego lub niderlandzkiego z doświadczonym lektorem, dyplomowanym filologiem i trenerem językowym. Nieważne, czy mieszkasz w Polsce, czy za granicą – jedyne czego potrzebujesz, aby rozpocząć intensywną naukę języka w studio Verbono, to dostęp do internetu i komunikator Skype.

Intensywna nauka języka + indywidualny trening uczenia się + elementy coachingu językowego

Cena pojedynczych zajęć (60 minut) języka angielskiego lub niderlandzkiego przez Skype to 120 zł brutto w przypadku języka ogólnego na wszystkich poziomach (od podstaw po poziom zaawansowany).

Minimalny pakiet zajęć toPakiet 5„; koszt brutto tego pakietu to 600 zł: 5 lekcji po 60 minut.

Optymalny pakiet lekcji to „Pakiet 10„, czyli 10 zajęć po 60 minut, którego wartość to 1200 zł brutto.

Jeśli chcesz się uczyć języka specjalistycznego (np. biznesowego, medycznego, angielskiego czy niderlandzkiego dla managerów lub specjalistów HR), wartość 60-minutowej lekcji wynosi wtedy 150 zł brutto.

Zajęcia w ramach indywidualnego kursu angielskiego lub niderlandzkiego / „holenderskiego” przez Skype odbywają się w dogodnych dla Ciebie terminach od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 17:30 (w miarę dostępności terminów).

WAŻNE: W Verbono uczymy języków wyłącznie w systemie intensywnym, ponieważ tylko taki system nauczania jest skuteczny. Co to znaczy „intensywnie”? Twoje lekcje indywidualne odbywają się minimum 3 razy w tygodniu (optymalnie: 5 razy w tygodniu, poniedziałek-piątek).

Przez taką intensyfikację przyspieszasz swoją naukę i nie rozciągasz jej niepotrzebnie w czasie. Oszczędzasz swój czas i uczysz się skutecznie. Zamiast przez rok (np. raz w tygodniu), uczysz się intensywnie przez np. jeden miesiąc, a później możesz kontynuować naukę samodzielnie: na własnych zasadach, w swoim wolnym czasie. A w dodatku po odbyciu tego kursu intensywnego już dokładnie wiesz, czego i jak się uczyć.

„Pakiet 5” (czyli 5  godzin) to minimalna ilość zajęć, na którą możesz się zdecydować na początku nauki z Verbono. Pakiet optymalny to 10 godzin (tzw. „Pakiet 10”): w systemie nauki 5 razy w tygodniu (poniedziałek-piątek) wykorzystasz ten „Pakiet 10” w ciągu 2 następujących po sobie tygodni. Następnie obowiązkowo robimy krótką przerwę (1 lub 2 tygodnie) na konsolidację wiedzy i umiejętności językowych zdobytych podczas kursu. Po tej przerwie kontynuujesz naukę w ramach kolejnego Pakietu, jeśli się na niego zdecydujesz. Nasi kursanci przeważnie decydują się na 2-4 „Pakiety 10”. Jest to oczywiście decyzja indywidualna – Ty możesz potrzebować mniej lub więcej godzin/Pakietów. Sam o tym zdecydujesz.

Aktualne wolne terminy (od lipca 2019) – do wyboru:

  • poniedziałki: 10:30-12:30 i 14:30-16:30
  • wtorki: 10:30-12:30 i 14:30-16:30
  • środy: 14:30-16:30
  • czwartki: 14:30-16:30
  • piątki: 10:30-12:30 i 14:30-16:30
Zasady nauki przez Skype

Umów się na pierwsze zajęcia. Więcej informacji i rezerwacja terminów wyłącznie mailowo: kontakt@verbono.pl lub przez formularz:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Wybrany język (wymagane)

Wybrany kurs językowy (wymagane)

Twój poziom zaawansowania (wymagane)

Uwagi